Hızlı Cevap: Ck Akdeniz Elektrik Kimin?

Akdeniz Elektrik Dağıtım A Ş kimin?

Antalya, Isparta ve Burdur bölgelerinde bulunan 2.833.306 nüfusa elektrik dağıtım hizmeti veren Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. kısa adıyla AKDENİZ EDAŞ, Cengiz Holding, Kolin İnşaat ve Limak Holding tarafından işletilmektedir.

CK enerji kime ait?

Cengiz KUZUCUOĞLU – Şirket Sahibi – DOĞAL CK ENERJİ | LinkedIn.

CK Akdeniz Genel Müdür?

Elektrik perakende ve satış sektöründe faaliyet gösteren ve başta Antalya, Isparta ve Burdur olmak üzere Türkiye genelinde perakende satış lisansı ile hizmet veren CK Akdeniz Elektrik’in yeni Genel Müdürü Erol Değerli oldu.

CK enerji hangi illerde var?

Antalya, Burdur ve Isparta illerini kapsayan Akdeniz bölgesinde 1,8 milyonun üzerinde aboneye hizmet veren CK Enerji Akdeniz Elektrik görevli perakende satış şirketi olarak Türkiye’deki tüm serbest tüketicilere ikili anlaşmalar yolu ile serbest olmayan tüketicilere ise Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından

Antalyada hangi elektrik şirketi var?

Antalya, Burdur ve Isparta illerindeki görevli elektrik dağıtım şirketi olan Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. elektrik hatlarının bakımı, onarımı gibi faaliyetler ile sayaç okuma faaliyetlerini gerçekleştirmekle yükümlüdür. Bulunduğunuz bölgede 186 numaralı telefondan da dağıtım şirketinize kolayca ulaşabilirsiniz.

CK Boğaziçi Elektrik özel mi?

CK Boğaziçi Elektrik Türkiye genelinin önemli bir yüzdesine Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan da onay alarak perakende satış yapan özel bir elektrik dağıtım şirketidir.

You might be interested:  FAQ: Elektrik Abonesi Nasıl Olunur?

CLK Acilimi nedir?

Cevap: Cengiz-Limak-Kolin ( CLK ) Enerji, geçen ay hisse dağılımı yaptıklarını ve bu kapsamda Limak Holding’in Uludağ Elektrik Dağıtım bölgesini alarak ortaklıktan ayrıldığını açıklamıştı.

CK Enerji Genel müdür?

halit bakal – genel müdür – CK Enerji Boğaziçi Elektrik | LinkedIn.

CK elektrik güvence bedeli kaç taksit?

Ancak tüketicinin talebi halinde, güvence bedeli iki eşit taksitte tahsil edilir.

CK güvence bedeli ne kadar?

Güvence bedeli, sözleşme gücü üzerinden hesaplanan bir değerdir ve kW başına olarak 2021 yılı için meskenlerde 33 TL/kW, ticarethane ve sanayi için 93,7 TL/kW olarak belirlenmiştir.

Elektrik abonelik ücreti ne kadar 2020?

2020 yılında yapılan zamlar ile birlikte elektrik abonelik ücretleri aşağıdaki gibidir: Mesken için güvence birim bedeli 33 TL/kW, 6 kW için 198 TL, Ticarethane ve Sanayi için güvence birim bedeli 93,7 TL/kW, 9 kW için 843 TL, Tarımsal sulama, aydınlatma ve diğerleri için güvence birim bedeli 44,5 TL/kW.

CK Boğaziçi Genel müdür?

Boğaziçi Elektrik’in yeni Genel Müdürü Halit Bakal oldu.

CLK Akdeniz elektrik ne zaman kesilir?

Bildirimin yapıldığı tarihten sonraki 5 iş günü içinde ödeme yapılmamışsa tüketicilerin elektrik enerjisi kesilir.

CK Akdeniz nereye şikayet edilir?

müşteri hizmetleri numarası nedir? CK Enerji Akdeniz Elektrik A.Ş. müşteri hizmetleri numarası 0850 226 0707’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector