Hızlı Cevap: Elektrik Faturası Hangi Bankalara Ödenir?

Elektrik faturası bankadan ödenir mi?

Elektrik faturaları, PTT Şubelerinden, anlaşmalı banka şubeleri ve anlaşmalı ödeme noktalarından ödenebiliyor.

Enerjisa elektrik faturası hangi banka?

Vadesi geçmiş fatura borçlarınıza ilişkin ödemelerinizi GARANTİ BBVA Bireysel Kredi Kartları (Denizbank Bireysel Bonus kredi kartları dahil) ile AKBANK, QNB FİNANSBANK, HALKBANK, YAPIKREDİ, İŞ BANKASI kredi kartları aracılığıyla yapabilirsiniz.

Bedaş faturaları hangi bankalara ödenir?

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Denizbank, HSBC, ING Bank, Finansbank, Türkiye Katılım Bankası, Akbank, Alternatif Bank, Albaraka Türk, Aktif Bank, Bank Asya, Anadolu Bank, Turkıshbank, Tekstil Bank, TEB, T-Bank, Şekerbank, Kuveyt Türk, Odeabank, BurganBank, FibaBanka gibi

Uludağ elektrik hangi bankalara ödenir?

Bunun yanında anlaşmalı olduğu bankalar Akbank, A bank, Aktif Bank, Albarakatürk, Anadolu Bank, Deniz Bank, Burgan Bank, Finans Bank, Garanti Bank, Halk Bank, HSBC, ING Bank, İş Bankası, Kuveyt Türk, PTT Bank, Şeker Bank, TEB, Tekstil Bank, Türkiye Finans, Vakıf Bank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası gibi şubelerden Gişe,

Ödenmemiş elektrik faturası nereye ödenir?

Bilindiği üzere, elektrik faturaları PTT Şubelerinden, anlaşmalı banka şubeleri ve anlaşmalı ödeme noklarından yapılabiliyor. Peki, geciken elektrik faturası nereye ödenir? Gecikmiş faturalar, tahsilât anlaşması olan tüm bankalar tarafından tahsil edilebiliyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Elektrik Saati Nasıl Çalışır?

PTT’de elektrik faturası yatırılır mı?

Anlaşmalı elektrik dağıtım şirketleri adına elektrik faturası ödemelerinizi PTT işyerlerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Pttmatikler ile posta çeki hesap sahibi müşterilerimizce İnteraktif Posta Çeki Hesabı (İPÇ) sisteminden PTT işyerlerine uğramadan da ödeme yapabilirsiniz.

Internet bankacılığı ile elektrik faturası nasıl ödenir?

isbank.com.tr adresinden “Bireysel Şube” veya “Ticari Şube” seçeneklerinden birini tıklayın. Ekranda talep edilen bilgileri girerek İnternet Bankacılığı hizmetine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme ” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “ Elektrik ” seçeneğini işaretleyin.

Vakıfbank elektrik faturası nasıl ödenir?

Elektrik, su, telefon, doğalgaz, kablolu yayın ve internet faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilir; İnternet Bankacılığı, 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi üzerinden ya da ATM’lerinizden ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla elektrik faturası nasıl ödenir?

Bu amaçla yapılması gereken işlem, tüketicinin TC kimlik numarası ile elektrik faturası üzerinde bulunan abone numarasının sisteme girilmesi ve borç sorgulama işleminin yapılmasıdır. Daha sonra borcun ödenmesi için kredi kartı bilgilerinin sisteme girişi yapılır ve ödeme işlemi tamamlanır.

CK Boğaziçi Elektrik faturası nasıl ödenir?

CK Boğaziçi internet sitesindeki online işlem merkezi aracılığıyla kredi kartı bilgilerinizi ve abone numaranızı girerek ödeme yapabilirsiniz. Ck Boğaziçi elektrik müşteri merkezi adreslerine ulaşmak için tıklayınız. 6

CK Boğaziçi güvence bedeli nasıl ödenir?

Faturamı nasıl ödeyebilirim? Online işlem merkezimiz, Mobil uygulamamız (iOS – Android), Müşteri İşlem Merkezlerimiz (MİM) ve Müşteri Hizmet Merkezlerimizden (MÜHİM), PTT şubelerinden, anlaşmalı banka şubelerinden yapabilirsiniz.

Uludağ Elektrik Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Online İşlem Merkezi: Limak Enerji Uludağ internet sitesindeki Online İşlem Merkezi aracılığıyla eski bir elektrik faturasında bulunan işletme kodu ve abone numarası gibi bilgilere bakarak, online olarak faturanızı ödeyebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Uzay Mühendisliği Nerede Çalışır?

Bursa Elektrik faturası nasıl ödenir?

Ödeme Kanalları

  1. Banka Adı
  2. Şubeden Tahsilat.
  3. ATM ‘den Tahsilat.
  4. İnternetten Tahsilat.
  5. Otomatik Ödeme Talimatı

Limak Uludağ Elektrik Sözleşme No nerede?

Limak Enerji müşterileri sözleşme numaralarını, faturalarının sol üst kısmında kolaylıkla görebilecek. Ayrıca müşterilere iletilen SMS bilgilendirmelerinde de sözleşme numaraları yer alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector