Oral B Diş Fırçası Ne Kadar?

9 Mart 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 448 Oral-B Diş Fırçaları modeli içerisinde en ucuz Oral-B Diş Fırçaları fiyatı 9.09 TL iken, en yüksek Oral-B Diş Fırçaları fiyatı 7275.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En iyi oral-b diş fırçası hangisi?

Oral-B GeniusX 2000

Konu en iyi elektronik diş fırçası olduğunda GeniusX 2000’den bahsetmemek olmaz! Hareket sensörleriyle donatılan GeniusX 2000, diş fırçalama tarzınızı tanıyor ve yapay zeka sayesinde sizin için en etkili diş fırçalama rutinini oluşturuyor.

Oral-B diş fırçası iyi mi?

Dolayısıyla %100 daha fazla plak çıkarır. Yakın tarihli bir Cochrane Collaboration raporuna göre Oral-B şarjlı diş fırçasının titreyen ve dönen teknolojisi gerek kısa gerekse de uzun vadede manuel diş fırçasıyla karşılaştırıldığında plağı tutarlı olarak ve diş eti iltihabını daha etkili bir şekilde azaltan tek türdür.

En iyi diş fırçası nedir?

Arka bölümlere rahat erişebilen fırçaların tercih edilmesi tavsiye edilir. Dişlerinizin ve diş etlerinizin temizliği için en iyi diş fırçası yumuşak, ucu yuvarlatılmış ya da parlatılmış kılları olanlardır. Sıkı ya da sert diş fırçaları diş eti dokularınızı zedeleyebilir.

Oral-B IO kac tl?

Taksitler

Dönem Aylık Tutar Toplam Tutar
2x ay 1.747,75 TL 3.495,50 TL
3x ay 1.165,16 TL 3.495,50 TL
6x ay 582,58 TL 3.495,50 TL
9x ay 420,62 TL* 3.785,63 TL
You might be interested:  Ütü Buhar Vermiyor Ne Yapmalıyım?

Oral-B hangi ülkenin malı?

Oral-B, 1950 yılında kurulan P&G (Procter & Gamble) şirketine ait ağız bakım markasıdır. Amerika merkezli P&G, Türkiye pazarına 1987 yılında girdi.

Hangi marka şarjlı diş fırçası?

EN İYİ 10 ŞARJLI DİŞ FIRÇASI MODELİ

 1. Oral-B Genius Siyah 10000. ARTILAR.
 2. Philips Sonicare HX9353/56. ARTILAR.
 3. 3. Oral-B Genius Dragonfly Rosegold 10000. ARTILAR.
 4. Oral-B Smart 6000. ARTILAR.
 5. 5. Philips Sonicare 2100 Dailyclean. ARTILAR.
 6. Oral-B D100 White Crossaction. ARTILAR.
 7. 7. Xiaomi Dr Bei C01.
 8. 8. Oral-B Pro1 790 Black Edition.

Hangi elektrikli diş fırçası alınmalı?

Sağlıklı ve Beyaz Dişler için En İyi 5 Elektrikli Diş Fırçası

 • Oral-B Genius 9000 Black Cross Action.
 • Foreo ISSA 2 Toothbrush.
 • Philips Sonicare DiamondClean Smart.
 • Bruzzoni Electric Toothbrush.
 • Colgate Omron ProClinical Pocket-Pro.
 • En sağlıklı diş fırçası hangisi?

  Bembeyaz Gülüşler için Oral-B Pilli Diş Fırçası

  Sıradan manuel diş fırçalarına kıyasla çok daha fazla bakteri temizleyen fırça, diş plağını gidermeye yardımcı oluyor. Hassas bir diş temizliği sağlayan ürün, hem diş yüzeyine zarar vermiyor hem de daha sağlıklı diş etlerine sahip olmanıza imkan tanıyor.

  Oral B diş fırçası ne ise yarar?

  Yüksek teknoloji özellikleri arasında şunlar yer alır: Hassas dişler, beyazlatma etkisi ya da diş etlerine masaj etkisi için özel çeşitli fırçalama modları Çok sert fırçaladığınızda sinyal veren basınç sensörleri. Ağzınızın her bölümünü ne kadar süreyle fırçaladığınızı takip etmenize yardımcı zamanlayıcılar.

  Elektrikli diş fırçası iyi mi?

  Elektrikli diş fırçaları bilinçli bir şekilde kullanıldığında dişlere bir zarar vermez. Şarjlı diş fırçalarını kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar söz konusudur. Bu fırçalar hareketlidir. Bu yüzden fırça başı çalışırken fırça da hareket ettirilirse dişin boyun bölgesinde aşınmalar görülebilir.

  You might be interested:  Jilet Izini Ne Geçirir?

  En iyi diş fırçası nasıl olmalı?

  İdeal bir diş fırçası orta sertlikte olmalıdır. Ne çok sert ne de çok yumuşak kıllara sahip olmamalıdır. Daima yuvarlak naylon kılları tercih etmelisiniz. Fırça başlığı küçük olmalıdır.

  En yumuşak diş fırçası hangisi?

  Rocs Pro Brackets & Ortho Ortodonti Diş Fırçası Soft. İnce ve bol fırçalı en iyi yumuşak diş fırçası modellerinden biri olan Rocs Pro Brackets diş fırçası modeli ortodontistlerin en çok önerdiği diş fırçalarından biridir. Hassas dişler ve diş etleri için uygun olan bu fırça diş teli takanlar için de kullanıma uygundur.

  Yumuşak fırça mı sert mi?

  Sert fırça mı iyidir yumuşak fırça mı? Dişeti problemi ya da hassasiyet varsa kesinlikle sert fırçalardan uzak durulmalı. Sert kıllı fırçalar dişlerdeki erozyonu arttırabilir. Dişlerini fırçalarken elinde olmadan çok baskı uygulayan kişiler özellikle yumuşak kıllı fırçalar tercih etmeli.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Adblock
  detector