Milwaukee Matkap Ne Malı?

Bu, ev inşaatında saplamalar ve kirişler için büyük delik delme için tasarlanmış ilk matkaptı. Sonunda Milwaukee, 4 & ½ ”açılı taşlama makinesi yaratan ve Magnum Hole Shooter’ı geliştiren ilk Amerikan şirketi oldu.

Milwaukee hangi ülkenin?

Milwaukee

Milwaukee, Wisconsin
Milwaukee’nin Wisconsin eyaletinde konumu.
Milwaukee, Wisconsin Milwaukee Sehri’nin Milwaukee Kontluğu ve ABD’deki konumu.
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Eyâlet Wisconsin

Milwaukee ne markası?

2014 yılında Hong Kong merkezli Techtronic Industries Company Limited tarafından satın alındı. Milwaukee Matkap uçları, kaportacı makası, ağır iş penseleri, kerpetenler, tornavida çeşitleri, alyans takımları, elektrikli el aletleri ve şarjlı matkap, şarjlı vidalama makineleri bulunmaktadır.

JCB hangi ülkeye ait?

J.C. Bamford ekskavatörler Limited (JCB) çok uluslu İngiltere merkezli bir firmadır ve ürünleri 150 ülkede satılmaktadır.

Deko matkap nerenin malı?

Çin merkezlidir ve ürünlerini Çin’de üretmektedir. Çok sayıda farklı firmaya ait Deko markalı ürün bulunmaktadır.

Black Decker hangi ülkeye ait?

Black & Decker Şirketi elektrikli aletler, yedek parçalar, ev dekorasyon ürünleri, donanım ve teknoloji temelli sabitleme sistemleri üreten, Towson, Maryland merkezli bir Amerikan şirketi.12 Mart 2010’da, Black & Decker Stanley Works ile birleşmiş ve Stanley Black & Decker şirketini oluşturmuştur.

Hangi marka hangi ülkeye ait?

 • Alfa Romeo – İtalyan Malı
 • Audi – Alman Malı
 • Bmw – Alman Malı
 • Chevrolet – Amerikan Malı
 • Chrysler – Amerikan Malı
 • Chery – Çin Malı
 • Citroen – Fransız Mal.
 • Dacia – Fransız Malı
 • You might be interested:  Saç Ekiminden Sonra Ne Zaman Normal Yıkama Yapılır?

  Klpro nasıl bir marka?

  Klpro, 1974 yılında kurulan Kale Hırdavat ve Makina A.Ş.’ye ait hırdavat ve nalburiye sektöründe 20’den fazla ürün gurubu markasıdır. Firma ayrıca ATLASPRO markalı kaldırma ve taşıma aletleri bulunmaktadır. Kale Hırdavat ve Makina A.Ş.

  Stanley hangi ülkeye ait?

  Stanley markası William Stanley Jr. tarafından Amerika’da kurulmuş bir markadır. Zaman çizelgesine bakacak olursak zaman içinde pek çok farklı yerde üretim yapan marka, şimdilerde Seattle, WA merkezli Pacific Market International tarafından satın alındı ve üretim tesislerini Çin’e taşıdı.

  Eisenn kimin?

  Eisenn Hangi Ülkenin Markasıdır Eisenn, 2017 yılında Uğur Özyurt tarafından kurulan Özyurt Ticaret bünyesinde ithal edilen şarjlı matkap, boru kaynak makinesi, kaynak makinesi, çim biçme…

  JCB sahibi kim?

  Dünyanın en büyük iş makineleri üreticilerinden, yıllık cirosu 2.7 milyar sterline varan İngiliz JCB’nin ‘sir’ unvanlı patronu Anthony Bamford, ilk planda Türkiye ile ticari ilişkileri artıracaklarını belirtti.

  JCB Tırpan nerede üretiliyor?

  Bazı parçalar Türkiye’de üretiliyor

  JCB’nin İngiltere’nin dışında Çin, ABD, Hindistan gibi 19 ülkede fabrikasının bulunduğunu ve 170’in üzerinde ürün çeşidi olduğunu kaydeden Gençoğlu, firmanın Türkiye’de bir üretim tesisi kurma gibi bir düşüncesinin şu an olmadığını belirtti.

  JCB Matkap kimin?

  JCB, 1945 yılında Joseph Cyril Bamford tarafından kurulan J.C. Bamford Excavators Limited bünyesindeki inşaat, tarım, atık işleme ve yıkım makineleri, hırdavat malzemeleri, elektrikli el aletleri ve mekanik el aletleri markasıdır.

  Deko nasil bir marka?

  Deko Matkap Hangi Ülkenin Malı Deko, 2006 yılında kurulan Yue Qing Union Trade Co. Ltd. bünyesinde üretilen elektrik ve elektronik ürünleri markasıdır.

  Sturdy şarjlı matkap hangi ülkenin?

  Sturdy Industrial Co., Ltd. Tayvan merkezli Apex Medical grubunun bir üyesidir ve ürünlerini Tayvan’da üretmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Adblock
  detector