Hangi Model Şarjlı Diş Fırçası?

Şarjlı diş fırçası olan Philips Sonicare HX6877/28 – Protective Clean 6100 1 hafta içinde etkin beyazlatma sağlıyor. Özellikle ortodonti aparatlarıyla da kullanılabilen hassasiyetiyle öne çıkan diş fırçası 3 farklı modda yani 3 farklı yoğunluk seçeneğinde çalışıyor.
EN İYİ 10 ŞARJLI DİŞ FIRÇASI MODELİ

 1. Oral-B Genius Siyah 10000. ARTILAR.
 2. Philips Sonicare HX9353/56. ARTILAR.
 3. 3. Oral-B Genius Dragonfly Rosegold 10000. ARTILAR.
 4. Oral-B Smart 6000. ARTILAR.
 5. 5. Philips Sonicare 2100 Dailyclean. ARTILAR.
 6. Oral-B D100 White Crossaction. ARTILAR.
 7. 7. Xiaomi Dr Bei C01.
 8. 8. Oral-B Pro1 790 Black Edition.

Hangi Sarjli diş fırçası?

Sağlıklı ve Beyaz Dişler için En İyi 5 Elektrikli Diş Fırçası

 • Oral-B Genius 9000 Black Cross Action.
 • Foreo ISSA 2 Toothbrush.
 • Philips Sonicare DiamondClean Smart.
 • Bruzzoni Electric Toothbrush.
 • Colgate Omron ProClinical Pocket-Pro.
 • En iyi Oral-B diş fırçası hangisi?

  Oral-B GeniusX 2000

  Konu en iyi elektronik diş fırçası olduğunda GeniusX 2000’den bahsetmemek olmaz! Hareket sensörleriyle donatılan GeniusX 2000, diş fırçalama tarzınızı tanıyor ve yapay zeka sayesinde sizin için en etkili diş fırçalama rutinini oluşturuyor.

  Şarjlı diş fırçası öneriliyor mu?

  Elektrikli diş fırçaları bilinçli bir şekilde kullanıldığında dişlere bir zarar vermez. Şarjlı diş fırçalarını kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar söz konusudur. Bu fırçalar hareketlidir. Bu yüzden fırça başı çalışırken fırça da hareket ettirilirse dişin boyun bölgesinde aşınmalar görülebilir.

  You might be interested:  El Yıkama Takıntısından Nasıl Kurtulunur?

  Oral-B hangi?

  Oral-B, 1950 yılında kurulan P&G (Procter & Gamble) şirketine ait ağız bakım markasıdır. Amerika merkezli P&G, Türkiye pazarına 1987 yılında girdi.

  Manuel fırça mı şarjlı mı?

  Şarjlı Diş Fırçası VS Manuel Mi? Şarjlı diş fırçası kullanım açısından son derece rahattır. Bu fırça hem rahat kullanıma hem de daha temiz dişlere sahip olmanıza yardımcı olur. manuel fırçalarda fırçalama sonrasında dişlerinizin yalnızca %68’lik bir kısmı temizlenirken şarjlı diş fırçasında bu oran daha fazladır.

  Oral-B diş fırçası iyi mi?

  Dolayısıyla %100 daha fazla plak çıkarır. Yakın tarihli bir Cochrane Collaboration raporuna göre Oral-B şarjlı diş fırçasının titreyen ve dönen teknolojisi gerek kısa gerekse de uzun vadede manuel diş fırçasıyla karşılaştırıldığında plağı tutarlı olarak ve diş eti iltihabını daha etkili bir şekilde azaltan tek türdür.

  En sağlıklı diş fırçası hangisi?

  Bembeyaz Gülüşler için Oral-B Pilli Diş Fırçası

  Sıradan manuel diş fırçalarına kıyasla çok daha fazla bakteri temizleyen fırça, diş plağını gidermeye yardımcı oluyor. Hassas bir diş temizliği sağlayan ürün, hem diş yüzeyine zarar vermiyor hem de daha sağlıklı diş etlerine sahip olmanıza imkan tanıyor.

  En iyi diş fırçası nedir?

  Arka bölümlere rahat erişebilen fırçaların tercih edilmesi tavsiye edilir. Dişlerinizin ve diş etlerinizin temizliği için en iyi diş fırçası yumuşak, ucu yuvarlatılmış ya da parlatılmış kılları olanlardır. Sıkı ya da sert diş fırçaları diş eti dokularınızı zedeleyebilir.

  Sarjli diş fırçası cocuklar icin zararli mi?

  Titreşim çocukları rahatsız edebilir veya etkili kullanamayabilirler. Ancak 12 yaştan sonra kendi kendilerine düzenli bir şekilde kullanmaları önerilmektedir.

  Elektrikli diş fırçası neye göre seçilir?

  Elektrikli diş fırçası alırken nelere dikkat etmeli sorunuzun cevaplarından bir diğeri ise kıl yapısıdır. Diş fırçası kılları genel olarak yumuşak, orta sertlikte ve sert olarak sınıflandırılır. Ancak orta sertlikte olan ve sert olan fırçaların diş etlerine verdiği zarar ortadadır.

  You might be interested:  Iyi Aspiratör Nasıl Olmalı?

  Sert diş fırçası dişe zarar verir mi?

  Sert diş fırçaları diş etinize zarar verir. Ek olarak dişlerinizin koruyucu tabakasının da aşınmasına sebep olur. Bu gibi durumlarda diş hassasiyeti ve diş eti rahatsızlıkları ortaya çıkar. Bu sebeple genellikle yumuşak diş fırçaları tercih edilmelidir.

  Oral-B Vitality nedir?

  Dakikada 7,600 salınım hareketi yapan Oral-B Vitality 3D, üstün beyazlatma, temizlik ve plak temizliği sunar. Oral-B Vitality şarjlı diş fırçası, sıradan manuel diş fırçasına göre klinik olarak kanıtlanmış üstün temizlik sunar.

  Sensi Ultra Thin ne demek?

  Profesyonel diş hekimliği araçlarından ilham alan Sensi UltraThin diş fırçası başlığı, diş eti sağlığını iyileştirirken, size nazik bir Oral-B diş fırçalama deneyimini kazandırmak üzere, yumuşak UltraThin kılları ile, yumuşak bir taç yaprak biçiminde tasarlanmıştır.

  Oral-B diş ipi ne kadar?

  %30 indirimle Oral-B Satin Tape Naneli 25 mt Diş İpi 25 TL’ye, %11 indirimle Oral-B Satin Tape Naneli 25 mt 4 Adet Diş İpi 119 TL’ye, %21 indirimle Oral-B Super Floss 50’li 2 Adet Diş İpi 69 TL’ye, %32 indirimle Oral-B Oral B Essential Floss Mint Naneli Diş Ipi 50 Metre 12 Adet Diş İpi 399 TL’ye sahip olabilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Adblock
  detector