Hangi Epilatör Markası Daha Iyi?

Philips Lumea Prestige IPL Lazer Epilasyon Aleti En iyi epilasyon aleti listemizde ilk sırada yer alan Philips markası öne çıkanlar arasında.

Epilasyon aleti ne tavsiye edersiniz?

6 En İyi Epilasyon Aleti Tavsiye 2021

 • Arzum Rosy Epilatör.
 • Philips Lumea Prestige IPL Tüy Alma Cihazı
 • Philips Bre 720/05 Islak Ve Kuru Epilatör.
 • Braun Silk-epil 9 9720 Sensosmart Epilatör.
 • Braun Se810 Yüz İçin Epilatör Cihazı
 • Braun Silk-epil 5 5780 Epilatör.
 • En İyi Epilasyon Aleti Nasıl Seçilir?
 • Satın Alma Kriterleri.
 • Epilator alirken nelere dikkat edilmeli?

  Epilatör seçerken nelere dikkat edelim?

 • Farklı epilatör fiyatlarını kontrol edin.
 • Epilatörlerde dikkat edilmesi gereken diğer nokta cımbız sayısıdır. 20, 40 gibi cımbız sayısı farklı olanları vardır.
 • Epilatör alırken birkaç farklı marka araştırın ve ürün özelliklerini karşılaştırın.
 • Epilasyon aleti kaç Cımbızlı olmalı?

  Bu başlıkların genelde 20 ile 40 arası cımbızı bulunur. Hassas cımbızlı modeller en küçük tüyleri bile kökünden alarak pürüzsüz bir görünüm elde etmenizi sağlar. Tıraş başlığı, hassas olan ve acısına dayanamadığınız bölgelerde kullanıma uygun bir aparattır.

  Epilasyon aleti kılları çoğaltır mı?

  Epilasyon aleti tüyleri azaltır mı? Epilatörler tüyleri azaltmaz ancak kökünden alınan tüyler genellikle daha ince ve yumuşak uzarlar.

  You might be interested:  Aspiratör Olmazsa Ne Olur?

  Buz epilasyon mu Alexandrite mı?

  Buz lazer koyu cilt rengine sahip insanlarda, Alexandrite lazere göre daha etkilidir. Açık renkli cilde sahip insanlarda ise Alexandrite daha yararlı bir yöntemdir. Alexandrite lazer yaz aylarında kısıtlı ölçüde kullanılabilirken buz lazerde böyle bir durum söz konusu değildir.

  Lazer cihazı alırken nelere dikkat edilmeli?

  Atış garantisi de ilk bakılması gereken kriterlerden biridir. Çünkü cihazının başlığı ne kadar atış garantisi veriyorsa, cihaz o derece uzun ömürlü olmaktadır. Bir diğer konu ise cihaz teslim edilmeden önce eğitim verilip verilmediği sorulmalıdır. Cihazın sağlıklı bir şekilde kullanımı, performası da etkilemektedir.

  Buz lazer mi epilasyon mu?

  Buz lazer epilasyonun en büyük artısı ise ince tüylerde etkili olmasıdır. Alexandrite lazer epilasyon ince tüyleri görmez, bu da özellikle koyu tenli ince tüylü kişilerde sonuçların çok da iyi olmamasına sebep olur. Buz lazerde ise bu sorun tamamen ortadan kalkmıştır.

  Silk Epil 1 ne demek?

  Daha uzun süreyle etkileyici bir şekilde pürüzsüz cilt

  Braun Silk-epil 1, epilasyon basitliği için kusursuz bir örnektir: hassas biçimde tüyü kökten alır, böylece tüyü kökten alır, böylece cildiniz 4 haftaya kadar pürüzsüz kalır.

  En iyi epilasyon yöntemi nedir?

  Buz Lazer en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemlerin başında geliyor. Bunun en büyük nedeni etkili sonuçları yanı sıra neredeyse tamamen ağrısız olması. Diode dalga boyu kullanan Buz Lazer FDA onayına sahip bir son derece güvenli bir sistem.

  Cımbızlı epilasyon nedir?

  Epilasyon aletleri uzun zaman boyunca döner bir başlığa yerleştirilmiş çok sayıda cımbız kullanılarak işlevsel hale getirilmiştir. Epilatörün uç kısmı döndükçe cımbızlar en ufak tüyleri bile toplayarak görevini yerine getirir.

  Philips epilatör kaç Cımbızlı?

  Teknik Bilgiler

  You might be interested:  Havuzda Ters Yıkama Nasıl Yapılır?
  Ürün Tipi: Epilatör
  Fonksiyon seviyeleri: 2
  Islak çalıştırma: Hayır
  Ürün numarası: 1190439
  Cımbız sayısı: 32

  Tüm vücut lazer kaç TL?

  Lazer epilasyon fiyatları kişinin kilosu, cilt tipi, kıl tipi ve rengi, işlem yapılan bölge, teknik ve lazer epilasyonun yapıldığı kliniklere göre farklılık gösterir. Tüm vücut epilasyon fiyatları genellikle 2022 yılı içerisinde 1000 TL’den başlayıp 3500 TL’ye çıkmaktadır.

  Epilatörle tüyler nasıl alınır?

  Kılların çıkış yönünün tersi istikametinde yavaşça sürün. Çok acele ederseniz veya jilet gibi yukarı aşağı hareket ettirirseniz, tüyleri kökünden almak yerine yüzeyde kırarak alır ve birkaç gün içinde yeniden uzar. Bu cihazlar küçük olmasına rağmen oldukça gürültülüdür.

  Epilatör kaç günde çıkar?

  Epilatör ile alınan tüyler kaç gün sonra çıkar? Tüylerin epilatör ile güçlü şekilde kökünden alınması sayesinde, tüylerin yeniden çıkması 3 haftadan uzun sürer.

  Epilasyon aleti neden batık yapar?

  Ağda ve epilatörler doğru kullanılmadıklarında batık oluşumuna zemin hazırlar. Bazen çekilen kıllar kökten çıkarılamaz ve kırılır. Bu durum batık oluşmasına sebep olur. Epilatörler kılları çekerek kökten çıkarmaya yarayan cihazlar olsalar da tüm kılların mükemmel şekilde kökten ayrılmasını sağlayamayabilirler.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Adblock
  detector