Dewalt Şarjlı Matkap Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarız?

Dewalt ürünlerinin orjinalliğinin garantilenmesini sağlayacak en önemli unsur, markanın kendisine ait olan resmi sitesi üzerinden yapılan ürün kaydıdır. Satın alınan ürünün model, seri numarası ve kişisel bilgiler gibi bilgilerin girildiği bir sistem olan kayıt sistemi, ürünlerin orijinal olmasını garanti altına alır.

Kömürlü matkap mı kömürsüz mü?

Kömürsüz matkaplar kömürlü türlerine kıyasta daha çok tork ve güç sağlayabilirler. En iyi akülü matkap seçerken size tavsiyemiz kömürsüz akülü matkaplar olacaktır. Ayrıca kömürsüz matkaplar kömürlülere göre daha az bozukluklara uğruyorlar.

Şarjlı Matkapta hangi marka iyi?

Profesyonel kullanıcılar için şarjlı matkap markaları : Bosch (profesyonel serisi), Makita, Dewalt, Metabo, AEG, Hitachi. Amatör/diy kullanıcılar için şarjlı matkap markaları : Bosch (hafif hizmet serisi), Black&Decker, Crown, Max-Extra, Einhell, DBK, Stanley, Attlas.

DeWalt şarjlı matkap nerenin malı?

DeWalt, 1924 yılında Stanley Black & Decker şirketinin bünyesinde kurulmuş bir markadır. İnşaat, üretim ve ahşap işleme endüstrileri için dünya çapında kullanılan bir takım el aletleri ve el aletleri markasıdır. Dünya çapında hizmet veren DeWalt’ın ana merkezi Towson, Maryland, ABD’de bulunmaktadır.

DeWalt hangi ülkede üretiliyor?

2002’de, DeWalt ABD ‘deki bütün el aletleri fabrikalarını kapattı ve üretimi Çin, Meksika, Tayland, Japonya ve Kore’ye taşıdı.2004’te, Black & Decker rakip alet üreticisi marka olan Porter-Cable’ı satın aldı ve DeWalt ile birleştirdi.

You might be interested:  Selülit Giderici Masaj Aleti Ne Işe Yarar?

Kömürsüz şarjlı matkap nedir?

Kömürsüz şarjlı matkap modellerinde yukarıda belirttiğimiz kömürlü motorların tam aksine çalışmaktadır. Kömür tüketimi yoktur veya kömür aşınması sebebiyle motor arızaları oluşturmaz. Kömürsüz çalıştığından hem makina durma ve kalkmasında hem de enerji tüketiminde ekstra uzun kullanım sağlar.

Şarjlı matkap kaç devir olmalı?

Düşük viteste cihaz daha düşük bir devir hızı sağlar ve daha zor vidalama işleri için uygundur. Peki, bu konuda nasıl seçim yapabiliriz? İdeal olan çift vitesli ve 1200 devirde dönebilen makinalardır.

Hangi marka matkap iyidir?

En İyi Matkap Markaları 2020

 • BOSCH MATKAP:
 • ATTLAS MATKAP:
 • BLACK DECKER MATKAP:
 • EINHELL MATKAP:
 • DEWALT MATKAP:
 • Şarjlı matkap alırken neye dikkat etmeliyiz?

  Evde kullanılacak bir şarjlı matkap için 10 Volt yeterli olabilir. Watt: Kablolu matkaplarda ise bu güç Watt ile belirtiliyor. Ev işlerinde kullanılacak matkaplarda 500-800 W arasında seçenekler yeterli olabiliyor. Eğer zımparalama işlemi de yapılacaksa 900 W ve üzeri ürünler tercih edilebilir.

  Stanley şarjlı matkap nerenin malı?

  Stanley, el aletleri ve çeşitli ürünler üreten, The Stanley Works ve Black & Decker’ın birleşerek oluşturduğu Stanley Black & Decker şirketinin bir bölümüdür. Stanley dünyanın en eski ve en büyük el aletleri üreticisidir. Amerikan merkezli İngiliz firmasıdır.

  Dewalt sahibi kimdir?

  Stanley Black & Decker (Amerika) şirketinin bir yan kuruluşudur. Dünya çapında inşaat, imalat ve ahşap işçiliği endüstrileri için elektrikli aletler ve el aletleri üretir.

  En iyi Matkap markası hangisi?

  Bosch EasyImpact 570 Darbeli Matkap

  Amatör kullanıcılara hitap eden en iyi darbeli matkap Bosch Easylmpact 570’dir. Kompakt ve hafif tasarımı ile hafif ve rahat bir kullanım sağlıyor. Auto-Lock özelliği ile kolayca alet değişimi yapabilirsiniz.

  You might be interested:  Hangi Elektrikli Testere?

  Makita hangi ülkede üretiliyor?

  Makita: Bir Dünya Şirketi…

  Japonya’dan sonra Birleşik Devletler’de 1985 yılında faaliyete başlayan fabrikası yanı sıra, İngiltere, Almanya, Brezilya, Romanya, Çin ve Tayland’daki fabrikalarında üretim yapmaktadır.

  Black Decker hangi ülkeye ait?

  Black & Decker Şirketi elektrikli aletler, yedek parçalar, ev dekorasyon ürünleri, donanım ve teknoloji temelli sabitleme sistemleri üreten, Towson, Maryland merkezli bir Amerikan şirketi.12 Mart 2010’da, Black & Decker Stanley Works ile birleşmiş ve Stanley Black & Decker şirketini oluşturmuştur.

  Bosch Yeşil Seri mi mavi mi?

  Bosch kullandığı iki farklı renkle aslında iki farklı çağrışım alanı yaratmıştır. Mavi renkli ürünler profesyonel, yeşil renkliler ise amatör kullanıma uygun ürünleri gösterir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Adblock
  detector