Dbk Matkap Nerede Üretiliyor?

Markaların Üretim Yerleri ve İletişim Bilgileri

MARKA MENŞEİ/PATENT ( İletişim Bilgileri )
DBK Çin
Dolmar ( Bahçe Makinaları ) Almanya( Türkiye Distribütörü Reis Makina )
Drager Almanya
Einhell Almanya

DBK matkap ne malı?

DBK elektromekanik el aletleri markası 1989 yılında kurulan İNTRATEK A.Ş. tarafından üretilmektedir. İntratek A.Ş’nin yüzde 85 hissesi 2007 yılında, 50 ülkede faaliyet gösteren 1964 yılında kurulan Alman Einhell Germany AG tarafından satın alınmıştır.

En iyi Matkap markası hangisi?

Bosch EasyImpact 570 Darbeli Matkap

Amatör kullanıcılara hitap eden en iyi darbeli matkap Bosch Easylmpact 570’dir. Kompakt ve hafif tasarımı ile hafif ve rahat bir kullanım sağlıyor. Auto-Lock özelliği ile kolayca alet değişimi yapabilirsiniz.

Cat Power nasıl bir marka?

Şti.’ne ait dünyanın çeşitli fabrikalarında elektrikli el aletleri üretimi gerçekleştirmektedir. CATPOWER, firmanın hırdavat ve el aletleri sektöründe uzun yıllar tecrübesiyle oluşturduğu lisanslı markasıdır. CATPOWER bir Türk markasıdır.

Einhell fabrikası nerede?

Merkezi Almanya’da bulunan ve 1964 senesinden bu yana Elektrikli El Aletleri ve Bahçe ekipmanları konusunda 90’ın üzerinde ülkede faaliyet yürüten ve dünya genelinde 1500’ün üzerinde çalışanı bulunan Einhell Germany AG’nin Türkiye kuruluşudur.

Forces Power nerede üretiliyor?

İstanbul ‘ da bulunan merkezimizden. müşterilerimizin memnuniyetini karşılayabilmek için güçlü bir ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz. FORCES POWER BİR TÜRKİYE MARKASIDIR.

You might be interested:  Aptonia Masaj Aleti Nasıl Kullanılır?

En iyi vidalama matkap hangisi?

Akülü vidalama tavsiye listemizde yer alan Bosch Gsb 180-Ll ürün, dakikada 1900 devire kadar çalışabiliyor. Orta segment olan ürün, en çok satan modeller arasında bulunuyor. Rahat kullanımı sayesinde tercih edilen Bosch, ergonomik tasarımıyla çok yer kaplamıyor. Çok kaliteli, tüm ekipmanları orjinal olarak geldi.

Şarjlı Matkapta hangi marka iyi?

Profesyonel kullanıcılar için şarjlı matkap markaları : Bosch (profesyonel serisi), Makita, Dewalt, Metabo, AEG, Hitachi. Amatör/diy kullanıcılar için şarjlı matkap markaları : Bosch (hafif hizmet serisi), Black&Decker, Crown, Max-Extra, Einhell, DBK, Stanley, Attlas.

En iyi şarjlı matkap kaç volt olmalı?

Önerimiz en az 10.8 volt gücündeki cihazlar.

Pro Cat hangi ülkenin?

Caterpillar Inc. Caterpillar Inc., veya CAT, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanları üreticisi. Dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotifler üretir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Peoria, Illinois eyaletinde bulunur.

Assur marka hangi ülkenin?

ASSUR BİR TÜRKİYE MARKASIDIR.

Mac Allister nerede üretiliyor?

Ürünlerini Çin’de ürettirmektedir. Mac Allister, Kingfisher International Products Limited bünyesindeki el aletleri markasıdır. Türkiye’de Mac Allister ürünleri, İngiltere merkezli Kingfisher plc’nin yüzde 50 oranında hisselerine sahip olduğu Koçtaş’ta satılmaktadır.

Einhell hangi?

Einhell, 1964 yılında Josef Thannhuber as Hans Einhell tarafından kuruldu. Firma ürünleri arasında açılı öğütücüler, taşlama makineleri, çekiç matkaplar, ısı tabancaları, dekupaj, çim biçme makineleri, matkaplar, testereler ve elektrikli süpürge gibi ürünler bulunmaktadır. Ürünlerini Çin’de üreten Alman firmasıdır.

Forces Power ne malı?

FORCES POWER BİR TÜRKİYE MARKASIDIR.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector