Bulldozer Matkap Ne Malı?

Alman BullDozer Darbeli 20 V 3 Ah Lİ-ON Çift Akülü Vidalama Matkap.

Bulldozer hangi ülkenin malı?

Bulldozer ayakkabı markası, 2014 yılından beri Hüdaverdi Spor Malzemeleri şirketinin bünyesinde faaliyet halindedir. Sektöre ilk girdiği günden beri; kalite ve fonksiyonelliği insanların ulaşabileceği fiyata sunmayı hedefleyen Bulldozer, yurt dışına da ihracat yapan yerli bir markadır.

Bulldozer Türk malı mı?

Bulldozer, 1992 yılında kurulan Hüdaverdi Spor Malzemeleri bünyesindeki ayakkabı markasıdır. Hüdaverdi bin 500 metrekarelik fabrikasıyla İngiltere, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Ukrayna, Umman ve Rusya’ya ayakkabı ihraç etmektedir.

Catfiller Matkap nerede üretiliyor?

Catfiller markalı ürünler 2016 yılında Behlül Ahmet Küçükateş tarafından kurulan Ateş Dış Ticaret ve İnşaat Limited Şirketi bünyesinde Çin’den ithal edilmiştir. Merkezi İstanbul’da bulunan Ateş, inşaat yapı malzemeleri şirketlerinden biridir.

Mager Matkap hangi ülkenin malı?

Mager Matkap Nerenin Markası Mager, Mager İç ve Dış Ticaret bünyesinde ithal edilen matkap ve hırdavat ürünleri markasıdır. Mager markalı ürünler Çin’de üretilmektedir.

Dijitsu hangi ülke?

Dijitsu Tv Hangi Ülkenin Markasıdır? Dijitsu Tv markası, Türkiye’ye ait olan bir markadır. Dijitsu TV’nin üretim merkezi İstanbul olmaktadır.

Hilti hangi ülkeye ait?

Hilti (Hilti Aktiengesellschaft, Hilti AG veya bilinen ismiyle Hilti Grubu), Lihtenştayn merkezli, özellikle profesyonel kullanıcılar için yapı malzemeleri ve madencilik endüstri malzemelerini üreten, pazarlayan ve geliştiren bir şirket.Öncelikle demirleme, darbeli deliciler, yangın durdurucular ve kurulum sistemlerine

You might be interested:  Koldaki Jilet Izi Nasıl Silinir?

Sturdy Matkap nerede üretiliyor?

Sturdy Industrial Co., Ltd. Tayvan merkezli Apex Medical grubunun bir üyesidir ve ürünlerini Tayvan’da üretmektedir.

Stanley hangi ülkeye ait?

Stanley markası William Stanley Jr. tarafından Amerika’da kurulmuş bir markadır. Zaman çizelgesine bakacak olursak zaman içinde pek çok farklı yerde üretim yapan marka, şimdilerde Seattle, WA merkezli Pacific Market International tarafından satın alındı ve üretim tesislerini Çin’e taşıdı.

En iyi matkap markası hangisi?

Bosch EasyImpact 570 Darbeli Matkap

Amatör kullanıcılara hitap eden en iyi darbeli matkap Bosch Easylmpact 570’dir. Kompakt ve hafif tasarımı ile hafif ve rahat bir kullanım sağlıyor. Auto-Lock özelliği ile kolayca alet değişimi yapabilirsiniz.

Mac Allister nerede üretiliyor?

Ürünlerini Çin’de ürettirmektedir. Mac Allister, Kingfisher International Products Limited bünyesindeki el aletleri markasıdır. Türkiye’de Mac Allister ürünleri, İngiltere merkezli Kingfisher plc’nin yüzde 50 oranında hisselerine sahip olduğu Koçtaş’ta satılmaktadır.

Black Decker hangi ülkeye ait?

Black & Decker Şirketi elektrikli aletler, yedek parçalar, ev dekorasyon ürünleri, donanım ve teknoloji temelli sabitleme sistemleri üreten, Towson, Maryland merkezli bir Amerikan şirketi.12 Mart 2010’da, Black & Decker Stanley Works ile birleşmiş ve Stanley Black & Decker şirketini oluşturmuştur.

CIF Türk malı mı?

Cif, İngiltere ve Hollanda ortaklığındaki Unilever şirketine ait ev temizleyicileri markasıdır. Cif 51 ülkede satılmaktadır. Türkiye’de 2010 yılında Sunlight markasıyla üretilen bulaşık sıvıları, yeni bileşik marka Sunlight Cif adıyla pazarlanmaya başladı.

Hangi marka hangi ülkeye ait?

 • Alfa Romeo – İtalyan Malı
 • Audi – Alman Malı
 • Bmw – Alman Malı
 • Chevrolet – Amerikan Malı
 • Chrysler – Amerikan Malı
 • Chery – Çin Malı
 • Citroen – Fransız Mal.
 • Dacia – Fransız Malı
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Adblock
  detector