Braun Epilatör Nasıl Temizlenir?

Diş fırçası veya bez üzerine hafifçe dezenfektan sprey sıkarak da epilatörünüzü temizleyebilirsiniz. Ancak spreyi çok az sıkmanızı ve böylece nemi epilatöre geçirmemenizi öneririz. Temizlik sonrası tamamen kuru bir bezle cihazı sildikten sonra birkaç saat havalandırmanız iyi olacaktır.

Braun epilatör başlıkları ne işe yarar?

Epilatör Başlıkları Ne İşe Yarar? Epilatör başlıkları, epilatör aletini vücudunuzun farklı bölgelerinde kullanmanızı sağlar. Bu başlıklar sayesinde tek bir Braun epilasyon aleti ile vücudunuzun tüm bölgelerini rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Lazer aleti nasıl temizlenir?

Lazer başlıkları her uygulamadan sonra alkol ile dezenfekte edilir. Bu şekilde uygulama esnasında kullanılan jelin artıkları da başlık yüzeyinden giderilmiş olur. Alkol tamamen uçtuktan ve başlık yüzeyi kuruduktan sonra bir diğer uygulamaya geçilir.

Braun Silk Epil 1 Nasıl Kullanılır?

Braun Silk-épil SkinSpa yenilikçi peeling fırçasını kullanarak elle yaptığınız peelinge göre dört kat daha iyi sonuç elde edebilirsiniz. Epilatörünüzü epilasyon boyunca doğal hissettirecek şekilde tutun. Bacaklarınıza 90 derece açıyla tutarak epilatörü yukarı doğru ve tüylerin çıkış yönünün aksine hareket ettirin.

Epilasyon aleti nasil sarj edilir?

Epilatörü her kullanımdan sonra şarj etmenizi öneririz. Philips Epilatörünüzü şarj etmek için şarj kablosunun küçük fişini epilatörünüzün alt kısmındaki sokete, şarj cihazını çalışan bir elektrik prizine takın. Epilatörünüzdeki şarj göstergesi, cihazın şarj olduğunu belirtmek için beyaz renkte yanıp söner.

You might be interested:  Kan Şekeri Ölçüm Aleti Nasıl Kullanılır?

Makineyle alınan tüyler ne zaman çıkar?

Kişiden kişiye değişse de yaklaşık 3 hafta sonra tüyler yeniden belli olmaya başlayacaktır.

Philips lumea temizliği nasıl yapılır?

Philips Lumea için temizleme talimatları

  1. Lumea’nızı kapatıp cihazın fişini çekin.
  2. Mümkünse aparatı ışık penceresinden çıkarın.
  3. Yumuşak, nemli bir bezle aşağıdaki parçaları temizleyin.
  4. Işık penceresi.
  5. Aparatların dış yüzeyi.
  6. Aparatların içindeki yansıtıcı
  7. Aparatların içindeki cam.

Lazer başlığı silikon nasıl temizlenir?

* silikon doğası gereği deterjan kullanılmadan da kaynar suya birkaç dakika tutulduğunda kolayca temizlenebilen ürünlerdir.

Lazer başlığına streç kullanılır mı?

Genital bölge vücut salgısının bulunduğu bir alan olduğundan, istendiğinde Buz Lazer’in kendi hijyenik koruyucusu kullanılarak istendiğinde de başlık streç film ile kaplanarak uygulama yapılması önerilir.

Braun Silk Epil 1 Hangi bölgelerde kullanılır?

Ürün koltuk altı kullanımı için uygundur.

Epilatörle tüyler nasıl alınır?

Kılların çıkış yönünün tersi istikametinde yavaşça sürün. Çok acele ederseniz veya jilet gibi yukarı aşağı hareket ettirirseniz, tüyleri kökünden almak yerine yüzeyde kırarak alır ve birkaç gün içinde yeniden uzar. Bu cihazlar küçük olmasına rağmen oldukça gürültülüdür.

Silk Epil 1 ne demek?

Daha uzun süreyle etkileyici bir şekilde pürüzsüz cilt

Braun Silk-epil 1, epilasyon basitliği için kusursuz bir örnektir: hassas biçimde tüyü kökten alır, böylece tüyü kökten alır, böylece cildiniz 4 haftaya kadar pürüzsüz kalır.

Epilasyon aleti kaç saatte şarj olur?

50 dakikalık kullanım² için sadece 2 saatte şarj olur.

Epilatorden sonra ne yapilmali?

Epilasyondan sonra

Duş alın ve epilasyon uyguladığınız bölgeye çok bastırmadan kese veya lif sürün. Böylece batık tüy çıkma ihtimalini azaltırsınız. Duştan sonra epilasyon bölgesini nemlendirin. Ayrıca su içmek de iyi gelcektir.

Epilasyon aleti batık yapar mı?

Batıklar genellikle epilasyon işlemi sırasında yapılan hatalardan kaynaklanabilir çünkü elektrikli epilatörler kılları dağınık bir şekilde alır ve batık tüylere zemin hazırlarlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector