Bosch Matkap Seri Numarası Nerede Yazar?

Bu bilgilerden ilk dördü yani “sipariş kodu, ürün adı, satın alınan bayi, satın alma tarihi” fatura üzerinde belirtilmektedir. Seri numarası ise makinanızın üzerinde bulunmaktadır ve bu seri numarası her makinada farklı olmaktadır.

Darbeli Matkap nasıl anlaşılır?

Darbeli matkap diğerine kıyasla daha fazla baskı uygular. Darbeli matkabı kullanan kişi sert malzemeye uyguladığında delme işleminin daha hızlı olduğunu hisseder. Ayrıca çok fazla ses çıkarır, ileri geri hareketle titreşim sağlar ve çok fazla kuvvet uygulanmaya gerek olmayan debriyaja sahiptir.

Bosch garanti sorgulama nasıl yapılır?

Garanti süreniz ve ek garanti hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’mizi arayabilirsiniz.

Bosch marka matkap orjinal mi nasıl anlaşılır?

– Bosch matkaplar, ürünün özelliklerine göre dizayn edilmiş orjinal çanta veya kutuları içinde gelmektedir. – Ürünün üzerinde markanın ismi ve amblemi bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, marka kısmının ‘yapıştırma’ olmamasıdır. Üzerinde bulunan yazılar kabartma yazılardır.

Bosch Yeşil Mavi farkı nedir?

Bosch kullandığı iki farklı renkle aslında iki farklı çağrışım alanı yaratmıştır. Mavi renkli ürünler profesyonel, yeşil renkliler ise amatör kullanıma uygun ürünleri gösterir.

Matkapta darbeli ne işe yarar?

Darbeli matkaplar darbe mekanizmasına sahiptir. Bu, çalışırken dönme işlevinin yanında ileri-geri hareketle malzemeye darbe uygulayarak delme işlemini kolaylaştıran bir özelliktir. Eğer delme işlemi gerçekleştireceğiniz zemin dayanıklı bir beton ya da metal malzemeyse darbeli matkap tercih edebilirsiniz.

You might be interested:  Ütü Tabanına Yapışan Plastik Nasıl Temizlenir?

Torklu matkap ne demek?

Bu cihazın yardımıyla bağlantı elemanını istenilen tork değerinde sıkmamızı sağlar. Bu aletin yardımıyla cıvatanızı önceden belirlediğiniz tork değerine kadar sıkabilirsiniz. Böylece öngörülmeyen veya tahmin edilmeyen herhangi bir olaydan ve cıvata kırılmasını önlemiş olursunuz.

Bosch garanti neleri kapsar?

Ürünleriniz güvencemiz altında. +2 yıl veya +4 yıl ek garanti hizmeti ile almış olduğunuz ürününüzü, tüm garanti haklarıyla 5 ya da 7 yıl süresince koruma altına almış olursunuz. Uzman kadrosu ile Bosch Yetkili Servisleri ürününüz için en güvenilir onarım hizmetini sunar.

Bosch Beyaz Eşya garantisi ne zaman başlar?

Beyaz eşya ürünleri 3 yıl Bosch garantisi kapsamındadır. Garanti servis kurulumundan sonra başlamaktadır. Büyük beyaz eşyalarda ücretsiz yetkili servis kurulumu yapılmaktadır.

Matkap gücü nasıl anlaşılır?

Matkap Dili

Volt ne kadar yüksekse şarjlı matkabımız o kadar güçlü demektir. Unutmamamız gereken önemli nokta ise Volt arttıkça matkabın ağırlığının da artacağıdır. WATT (güç): Kablolu matkaplarda Watt gücü ifade eder, Watt değeri yükseldikçe matkabın gücü artar ve ısınma sorunu olmadan daha uzun süre çalışabilir.

Bosch Matkap hangi ülkenin malı?

Robert Bosch GmbH genelde Bosch olarak kullanılmaktadır. Almanya’nın Gerlingen ve Stuttgart şehirlerinin merkezinde üretilmekte olan bir firmadır. Almanya merkezli Bosch, elektronik ve mühendislik şirketidir.

Bosch el aletleri nerede üretiliyor?

MARKA MENŞEİ/PATENT (MONTAJ YERİ)
BOHLE ALMANYA
BOSCH ALMANYA (MONTAJ:BİRDEN FAZLA ÜLKEDE)
BMI ALMANYA
BTS ÇİN

Bosch hangi renk profesyonel?

Bosch kullanıcılarına iki ayrı kategoride ürünler sunmaktadır. Profesyonel kullanıcılarına ‘Mavi’ renkli alet ve makinalarıyla, amatör ve yarı profesyonel kullanıcılarına ise ‘Yeşil’ renk alet ve makinalarla hizmet vermektedir.

Makita yeşil seri ne demek?

Dünya’nın en önemli elektrikli alet üreticileri arasında yer alan Makita, MT Serisi yeşil ürünleriyle profesyonel elektrikli el aleti segmentine yeni bir marka kazandırdı. Makita ailesine katılan MT Serisi İnşaat Grubu, Ahşap Grubu ve Metal grubu ürünleriyle sektöre oldukça iddialı bir giriş yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector