Bosch Matkap Orjinal Mi Nasıl Anlaşılır?

– Bosch matkaplar, ürünün özelliklerine göre dizayn edilmiş orjinal çanta veya kutuları içinde gelmektedir. – Ürünün üzerinde markanın ismi ve amblemi bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken husus, marka kısmının ‘yapıştırma’ olmamasıdır. Üzerinde bulunan yazılar kabartma yazılardır.

Bosch Matkap seri numarası nerede yazar?

Bu bilgilerden ilk dördü yani “sipariş kodu, ürün adı, satın alınan bayi, satın alma tarihi” fatura üzerinde belirtilmektedir. Seri numarası ise makinanızın üzerinde bulunmaktadır ve bu seri numarası her makinada farklı olmaktadır.

Bosch Matkap nerenin malı?

Almanya merkezli Bosch, elektronik ve mühendislik şirketidir.

Matkap gücü nasıl anlaşılır?

Matkap Dili

Volt ne kadar yüksekse şarjlı matkabımız o kadar güçlü demektir. Unutmamamız gereken önemli nokta ise Volt arttıkça matkabın ağırlığının da artacağıdır. WATT (güç): Kablolu matkaplarda Watt gücü ifade eder, Watt değeri yükseldikçe matkabın gücü artar ve ısınma sorunu olmadan daha uzun süre çalışabilir.

Bosch Yeşil Seri mı Mavi mı?

Bosch kullandığı iki farklı renkle aslında iki farklı çağrışım alanı yaratmıştır. Mavi renkli ürünler profesyonel, yeşil renkliler ise amatör kullanıma uygun ürünleri gösterir.

Darbeli Matkap nasıl anlaşılır?

Darbeli matkap diğerine kıyasla daha fazla baskı uygular. Darbeli matkabı kullanan kişi sert malzemeye uyguladığında delme işleminin daha hızlı olduğunu hisseder. Ayrıca çok fazla ses çıkarır, ileri geri hareketle titreşim sağlar ve çok fazla kuvvet uygulanmaya gerek olmayan debriyaja sahiptir.

You might be interested:  Oto Yıkama Dükkanı Açmak Ne Kadara Mal Olur?

Bosch ürün kodu nerede yazar?

Lütfen tüm ürün bilgilerine ve destek seçeneklerine erişmek için Bosch ürününüzün E-NR’sini (model numarası) girin. Bu numara, genellikle kapak çevresinde veya ürün etiketinde bulunur.

Bosch garanti sorgulama nasıl yapılır?

Garanti süreniz ve ek garanti hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 444 6 333 no’lu Bosch Çağrı Merkezi’mizi arayabilirsiniz.

Klpro hangi ülkenin malı?

KL markalı ürünler; Çin, Tayvan, İtalya, Almanya ve Türkiye’de üretilmektedir. Türk firması Kale Hırdavat ve Makina A.Ş. HITACHI elektrikli el aletleri markasının Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısıdır.

Bosch Alman markası mıdır?

Ancak firmaların el değiştirmesi veya üretim stratejilerinde değişime gitmeleri sebebiyle bazı markaların nerenin markası ve hangi ülkede üretildiği kesinlik kazanmamaktadır.

Beyaz Eşya Markaları ve Hangi Ülke Malı Oldukları

Beyaz Eşya Markaları Hangi Ülkenin Malı Olduğu
Blue House Türk Markası
Bosch Alman Malı
Electrolux İsveç Markası
Fakir Alman malı

Matkap en az kaç watt olmalı?

Amatör, ev tipi işlerde kullanabileceğiniz matkapın en az 500 veya 800 watt aralığında olmasını.

Matkapta ne önemli?

Matkap Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

 • Mandren Tipi: Matkap ucunu tutan parçaya mandren adı veriliyor.
 • Volt: Akülü matkaplarda cihazın gücü Volt ile ifade ediliyor.
 • Watt: Kablolu matkaplarda ise bu güç Watt ile belirtiliyor.
 • Amper: Akülü matkaplarda batarya ömrünü belirtiyor.
 • Matkapta darbeli ne işe yarar?

  Darbeli matkaplar darbe mekanizmasına sahiptir. Bu, çalışırken dönme işlevinin yanında ileri-geri hareketle malzemeye darbe uygulayarak delme işlemini kolaylaştıran bir özelliktir. Eğer delme işlemi gerçekleştireceğiniz zemin dayanıklı bir beton ya da metal malzemeyse darbeli matkap tercih edebilirsiniz.

  Bosch Profesyonel hangi renk?

  Bosch kullanıcılarına iki ayrı kategoride ürünler sunmaktadır. Profesyonel kullanıcılarına ‘Mavi’ renkli alet ve makinalarıyla, amatör ve yarı profesyonel kullanıcılarına ise ‘Yeşil’ renk alet ve makinalarla hizmet vermektedir.

  You might be interested:  Diş Teli Fırçası Nasıl Kullanılır?

  Makita yeşil seri ne demek?

  Dünya’nın en önemli elektrikli alet üreticileri arasında yer alan Makita, MT Serisi yeşil ürünleriyle profesyonel elektrikli el aleti segmentine yeni bir marka kazandırdı. Makita ailesine katılan MT Serisi İnşaat Grubu, Ahşap Grubu ve Metal grubu ürünleriyle sektöre oldukça iddialı bir giriş yaptı.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Adblock
  detector