Bambu Diş Fırçası Ne Işe Yarar?

Bambu diş fırçası diş ve diş minesine zarar vermeden temizlik sağlar. İnce kılları sayesinde erişilmesi zor yerlere ulaşır. Aktif Karbon Diş Macunu Kutu içerisinde 75 ml ürün bulunmaktadır. Aktif Karbon Diş Tozu Kutu içerisinde 50 g ürün bulunmaktadır. Diş Bakım Seti Ne İşe Yarar?

Bambu diş fırçası ne kadar süre kullanılır?

Ürünün ömrü diğer diş fırçaları gibi yaklaşık 3 ay, fiyatı ise ortalama 25₺. Benzer bir plastik diş fırçasının da fiyatı 15 ile 25₺ arasında değişmekte. Humble Brush ürünleri aynı zamanda vegan ve cruelty free sertifikalarına da sahip.

Bambu diş fırçası sağlıklı mı?

Oldukça dayanıklı ve çevreci olan bambu ile üretilen diş fırçası doğası itibariylede kaymaz bir yapıdadır ve doğada çözünür özelliktedir. Bambunun dünyanın en hızlı büyüyen (ayrıca yetiştirilişi de çok ilginç bir süreç teşkil etmektedir) bitkisi olmasının yanı sıra doğası itibariyle de antibakteriyeldir.

En iyi diş fırçası nedir?

Arka bölümlere rahat erişebilen fırçaların tercih edilmesi tavsiye edilir. Dişlerinizin ve diş etlerinizin temizliği için en iyi diş fırçası yumuşak, ucu yuvarlatılmış ya da parlatılmış kılları olanlardır. Sıkı ya da sert diş fırçaları diş eti dokularınızı zedeleyebilir.

Vegan diş fırçası nedir?

Diş fırçalamaya bakışımızı değiştirmeyi amaçlayan dünyanın en saygıdeğer diş hekimleri, yüzde yüz doğal ve vegan bir diş fırçası tasarladı. Bu sebeple yüzde yüz doğal ve çevre dostu bir ürün. Doğada tamamen çözünebilme özelliği olan fırçanın kılları ise BPA (Bisfenol A) içermiyor.

You might be interested:  Zımba Dikiş Ne Zaman Alınır?

Humble Brush ne demek?

isveç’te tasarlanıp, diş hekimleri tarafından geliştirilen sürdürülebilir bir bitki olan bambudan üretilen diş fırçası. uzun süre kullanıma dayanıklı ve çevreye dost, geri dönüştürebilir ambalaj, bpa içermeyen nylon 6 kılları ve minimal tasarımlı fırça kısmı olan ekolojik diş fırçası. yetişkinler için sadece medium

Humble Brush hangi ülkenin?

Humble Brush markalı diş fırçaları yüzde 100 biyolojik olarak parçalanabilir bambudan yapılmış bir tutamağa sahiptir. Kılları naylondan yapılmıştır. The Humble Co. AB İsveç merkezli diş sağlığı ürünleri üreticisidir ve ürünlerini İsveç’te üretmektedir.

En sağlıklı diş fırçası hangisi?

Bembeyaz Gülüşler için Oral-B Pilli Diş Fırçası

Sıradan manuel diş fırçalarına kıyasla çok daha fazla bakteri temizleyen fırça, diş plağını gidermeye yardımcı oluyor. Hassas bir diş temizliği sağlayan ürün, hem diş yüzeyine zarar vermiyor hem de daha sağlıklı diş etlerine sahip olmanıza imkan tanıyor.

En iyi diş fırçası nasıl olmalı?

İdeal bir diş fırçası orta sertlikte olmalıdır. Ne çok sert ne de çok yumuşak kıllara sahip olmamalıdır. Daima yuvarlak naylon kılları tercih etmelisiniz. Fırça başlığı küçük olmalıdır.

En yumuşak diş fırçası hangisi?

Rocs Pro Brackets & Ortho Ortodonti Diş Fırçası Soft. İnce ve bol fırçalı en iyi yumuşak diş fırçası modellerinden biri olan Rocs Pro Brackets diş fırçası modeli ortodontistlerin en çok önerdiği diş fırçalarından biridir. Hassas dişler ve diş etleri için uygun olan bu fırça diş teli takanlar için de kullanıma uygundur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector