Assur Matkap Ne Malı?

ASSUR BİR TÜRKİYE MARKASIDIR.

Assur matkap ne kadar?

2 Mart 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4 Assur Matkaplar modeli içerisinde en ucuz Assur Matkaplar fiyatı 344.64 TL iken, en yüksek Assur Matkaplar fiyatı 709.0 TL olarak sitemizde yer alıyor.

MaxStar matkap nerenin mali?

MaxStar, 2000 yılında kurulan Ekici Dış Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde ithal edilen testere, motorlu tırpan, elektrikli el aletleri, akülü vidalama, kırıcı delici, matkap, gravür seti markasıdır. Ürünlerini Çin’den ithal etmektedir.

Graizer hangi ülkenin?

Graizer Alman 46 V 5 Ah Darbeli Metal Şanzuman Bakir Sargili Çift Akülü Şarjlı Vidalama Matkap 24 Parça Set.

Matkap ucu nasıl sıkıştırılır?

Mandreni hafifçe tutun, makinenizin sağ-sol ayar düğmesini sağa doğru ittirin ve tetiğe yavaşa basın tırnakların açıldığını göreceksiniz. Mandren tamamen açıldığında ucunuzu yerleştirin ve ayar düğmesini sola doğru ittirin tetiğe yavaşça basın ve ucu sıkıştırın.

Graizer taşlama hangi ülkenin?

Graizer Alman 2000 Watt Professional Sjs Çift Metal Şanzuman Avuç Içi Taşlama Makinesi 125 Mm Mavi.

Stanley hangi ülkeye ait?

Stanley markası William Stanley Jr. tarafından Amerika’da kurulmuş bir markadır. Zaman çizelgesine bakacak olursak zaman içinde pek çok farklı yerde üretim yapan marka, şimdilerde Seattle, WA merkezli Pacific Market International tarafından satın alındı ve üretim tesislerini Çin’e taşıdı.

Catfiller nerenin markası?

Catfiller markalı ürünler 2016 yılında Behlül Ahmet Küçükateş tarafından kurulan Ateş Dış Ticaret ve İnşaat Limited Şirketi bünyesinde Çin’den ithal edilmiştir. Merkezi İstanbul’da bulunan Ateş, inşaat yapı malzemeleri şirketlerinden biridir.

You might be interested:  Ütü Üzerindeki Yanık Nasıl Çıkar?

Stanley şarjlı matkap nerenin malı?

Stanley, el aletleri ve çeşitli ürünler üreten, The Stanley Works ve Black & Decker’ın birleşerek oluşturduğu Stanley Black & Decker şirketinin bir bölümüdür. Stanley dünyanın en eski ve en büyük el aletleri üreticisidir. Amerikan merkezli İngiliz firmasıdır.

Deko şarjlı matkap hangi ülkenin?

Çin merkezlidir ve ürünlerini Çin’de üretmektedir. Çok sayıda farklı firmaya ait Deko markalı ürün bulunmaktadır.

DeWalt hangi ülkeye ait?

DeWalt, 1924 yılında Stanley Black & Decker şirketinin bünyesinde kurulmuş bir markadır. İnşaat, üretim ve ahşap işleme endüstrileri için dünya çapında kullanılan bir takım el aletleri ve el aletleri markasıdır. Dünya çapında hizmet veren DeWalt’ın ana merkezi Towson, Maryland, ABD’de bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector