Assur Matkap Hangi Ülkenin?

ASSUR BİR TÜRKİYE MARKASIDIR.

Dawreek nasıl bir marka?

Tic. Ltd. Şti. bünyesinde üretilen koruyucu iş eldivenleri markasıdır. ISO 9001, ISO 18001 belgelerine sahiptir. Ürünlerini bin metrekarelik alanda üretmektedir ve ihraç etmektedir.

MaxStar ne mali?

MaxStar, 2000 yılında kurulan Ekici Dış Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde ithal edilen testere, motorlu tırpan, elektrikli el aletleri, akülü vidalama, kırıcı delici, matkap, gravür seti markasıdır. Ürünlerini Çin’den ithal etmektedir.

Rhion nerenin malı?

Rhion, Aycan Ticaret bünyesindeki şarjlı vidalama, çift akülü çift vites şarjlı vidalama, darbeli matkap vidalama, lokma delme vidalama seti, darbeli matkap vidalama uç seti, 300’lü el motoru mini, ev tipi ayarlanabilir saksı sulama sistemi markasıdır. Ürünleri Çin’de üretilmektedir.

Dawreek hangi ülkenin markası?

Hızla ürün çeşidini ve kapasitesini artıran Dawreek Koruyucu İş Eldivenleri olarak çok yönlü büyümemizi sürdürüyoruz.

Erbauer ne malı?

Erbauer, Kingfisher International Products Limited bünyesindeki el aletleri markasıdır. 1982 yılında kurulan Kingfisher plc bünyesinde ev aletleri, ev mobilyaları, donanım, bahçe malzemeleri ve bitkiler gibi ev geliştirme ürünleri üretmektedir.

Maxstar şarjlı matkap hangi ülkenin?

Alman maxstar tools çift akü hediyeli matkap vidalama seti yedek aküsü ıle uzun süre kullanabileceğiniz li-Ion bataryalı maxstar şarjlı vidalama seti ıle tamir ışleriniz çok daha kolay.

Milwaukee matkap hangi ülkenin?

Bu, ev inşaatında saplamalar ve kirişler için büyük delik delme için tasarlanmış ilk matkaptı. Sonunda Milwaukee, 4 & ½ ”açılı taşlama makinesi yaratan ve Magnum Hole Shooter’ı geliştiren ilk Amerikan şirketi oldu.

You might be interested:  Beyaz Gömlekten Ütü Lekesi Nasıl Çıkar?

Catfiller matkap nerede üretiliyor?

Catfiller markalı ürünler 2016 yılında Behlül Ahmet Küçükateş tarafından kurulan Ateş Dış Ticaret ve İnşaat Limited Şirketi bünyesinde Çin’den ithal edilmiştir. Merkezi İstanbul’da bulunan Ateş, inşaat yapı malzemeleri şirketlerinden biridir.

DeWalt hangi ülkede üretiliyor?

2002’de, DeWalt ABD ‘deki bütün el aletleri fabrikalarını kapattı ve üretimi Çin, Meksika, Tayland, Japonya ve Kore’ye taşıdı.2004’te, Black & Decker rakip alet üreticisi marka olan Porter-Cable’ı satın aldı ve DeWalt ile birleştirdi.

Sturdy nerenin mali?

Sturdy Industrial Co., Ltd. Tayvan merkezli Apex Medical grubunun bir üyesidir ve ürünlerini Tayvan’da üretmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector