Wifi Akıllı Priz Ne Işe Yarar?

Wifi akıllı prizler piyasada bulunan en kullanışlı ve en pratik olan prizlerdir. Zaman ayarlı ve gün saat planlamalı olarak açma ve kapama özelliği bulunmaktadır. Akıllı prizlerin iOS ve Android uygulamaları bulunmakta ve bu uygulamalar ile prizler yönetilmektedir.
Akıllı priz, evinizdeki elektrikli cihazları bağlayabileceğiniz, dilediğiniz yerden kontrol edebileceğiniz prizinizle bütünleşen bir cihazdır. Herkes evini daha akıllı hale getirebilsin diye çıkan cihazlar arasında akıllı kilitler gibi akıllı prizler de yer alıyor.
Ne İşe Yarar? Akıllı Wifi, prize takılarak kullanılan ve evdeki pek çok farklı elektronik aleti bu sayede kontrol edebilmeyi sağlayan bir üründür. Akıllı Wifi sayesinde çamaşır makinesinden fırına kadar pek çok farklı ürünü kontrol edebilmeniz olası hale geldiği için siz evde olmasanız bile evdeki eşyaları kontrol edebilmeniz söz konusudur.

Wi-Fi priz ne işe yarar?

Modern tasarımıyla dikkat çeken TP-Link HS110’u, evinizdeki herhangi bir prize takmanız ve Wi-Fi ağına bağlamanız kullanmaya başlamanız için yeterli. Bu aşamadan sonra bu prize takacağınız her şeyi mobil uygulama üzerinden nerede olduğunuz fark etmeksizin kontrol edebilmek mümkün.

Akıllı priz nerelerde kullanılır?

Abajur, vantilatör, hava nemlendirici, çay-kahve makinesi gibi tüm cihazları ister akıllı telefon üzerinden ve nerede olunursa olunsun açıp kapatmak; isterse önceden programlayıp günün belli saatlerinde otomatik açılıp kapanmalarını sağlamak mümkün.

You might be interested:  Kalorifer Ateşçiliği Sertifikası Nasıl Alınır?

Join akıllı priz ne işe yarar?

Bilicra Join Akıllı Priz, Elektronik aletlerinizin akıllı telefondaki tamamen Türkçe olan uygulamanızdan takip ve kontrol edebileceğiniz prizlerdir. Uygulama üzerinden akıllı prizinin bağlı olduğu ürünü açıp kapamanıza imkan veren özel bir üründür.

Bilicra akıllı priz nedir?

Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz akıllı prizler sayesinde eşyalarınızın durumunu saniyeler içinde öğrenin! İşte, yemekte, alışverişte ya da dünyanın öbür ucunda olsanız bile eşyalarınız hâlâ sizin emrinizde. Dışardayken, ütüyü kapattım mı diye düşünmeyecek, lambalar yanıyor mu diye endişelenmeyeceksiniz.

Kaçak Akım Korumalı priz ne işe yarar?

Fakat akım korumalı prizin asıl amacı cihazınızı ya da bileşenlerini yakabilecek yüksek voltajdan korumaktır. Aynı zamanda dalgalanma ve gürültülere karşı da cihazınızın etkilenme oranını düşüren bu priz çeşitleri, maalesef düşük voltaja karşı bir batarya içermedikleri için müdahale yapamazlar.

Akım korumalı priz ne demek?

Akım korumalı priz, elektrik ile çalışan aletlerin yüksek akım ve voltaja maruz kalmasını engelleyen bir tür elektrik prizidir. Bu alet, cihazın ani enerji dalgalanmaları sonucunda zarar görmesini engelleyecek bir yapıya sahiptir.

Akıllı priz ne kadar?

Akıllı Priz Sıkça Sorulan Sorular

%10 indirimle Xiaomi Mi Smart Telefon Kontrollü Akıllı Akıllı Priz 336 TL’ye, %8 indirimle Xiaomi Mi Akıllı Kablosuz Wifi Priz Telefon Kontrollü Akıllı Priz 367 TL’ye, %10 indirimle Fibaro Wall Plug 2500 W Akıllı Priz 899 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Smart Plug ne işe yarar?

T-Link Wi-Fi Smart Plug, bir akıllı priz. Wi-Fi Smart Plug’ın uygulamasını cep telefonu veya tabletinize indiriyorsunuz ve birkaç ayarı yaptıktan sonra bu prizi, mobil cihazınız üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.

TP Link TAPO p100 akıllı mini Wi-Fi soketi ne işe yarar?

Önceden Ayarlanmış Zamanla Daha Akıllı

You might be interested:  Airfel Klima Sıcaklık Ayarı Nasıl Yapılır?

Zamanlama ve Zamanlayıcı özellikleri, haftalık zamanlama ve geri sayım planları oluşturmanıza olanak sağlar. Tüm bağlı elektronik cihazlarınız, önceden akıllıca, rahat ve enerji tasarruflu bir hale getirerek, önceden ayarlanmış zamanda otomatik olarak çalışacaktır.

Shelly Plug S akıllı Wi-Fi priz ne işe yarar?

Shelly Plug S, bugün piyasadaki en akıllı Wi-Fi prizdir. Otomatik olarak aydınlatmayı kontrol eder, Isıtma ve diğer bağlı elektrikli cihazlar. 2500W (12A) ‘ya kadar elektrikle sarfiyatları yönetmenizi ve Aynı zamanda tüketim. Shelly Plug S, tüm F tipi ve E tipi prizlerle uyumludur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector