Peugeot 307 Kalorifer Sigortası Nerede?

Soldan direksiyonlu araçlar: Sigorta kutusu alt ön panelde (sol taraf) bulunur. Vidayı bozuk parayla çeyrek tur gevşetin, ardından kapağı açmak ve sigortalara erişmek için kolu çekin.

Peugeot 206 Kalorifer sigortası nerede?

Panelin arkasında gösterge panelinin (sürücü tarafı) altında bulunur. Bir madeni para ile mandalı çeyrek tur çevirin ve ardından sigortalara erişmek için kapağı çıkarın.

Peugeot sigorta kutusu nerede?

Sigorta kutusu 1, alt ön panelde (sol taraf) bulunur. Menteşeli paneli açın, ardından durakları atlamak için hafif kuvvet uygulayın. Sigorta kutusu 2, torpido gözünde (sağ taraf) bulunur.

Peugeot 307 çakmaklık sigortası nerede?

Genelde kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Peugeot 307’nizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir.

Peugeot 307 motor numarası nerede?

Egzos Manifoltunun, Yağ filtresinin arkasında yer alıyor.

206 sigorta kutusu nerede?

Peugeot 206’nizin sigorta kutusu.

Genellikle kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık da Peugeot 206’nızın sürücü tarafında yolcu bölmesinde bulunabilir. Ardından elektrik prizine benzeyen logo sayesinde kutuyu bulacaksınız.

Pejo 308 sigorta kutusu nerede?

Soldan direksiyonlu araçlar: Sigorta kutusu alt ön panelde (sol taraf) bulunur. Vidayı sola çeyrek tur çevirin, sağ üst tarafından çekerek kapağın klipsini açın, kapağı serbest bırakın ve çıkarın, arkasındaki cımbızın takılı olduğu desteği çıkarın.

You might be interested:  Inverter Klima Nasil Calisir?

Peugeot Partner Tepee sigorta kutusu nerede?

Peugeot Partnerinizin sigorta kutusu.

Genel olarak kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık, Peugeot Partner’ınızın yolcu bölmesinde direksiyon tarafında da bulunabilir. Ardından fişe benzeyen logo sayesinde kutuyu bulacaksınız.

Peugeot 208 sigorta kutusu nerede?

Sigorta kutusu 1, torpido gözünde bulunur. Torpido gözü kapağını açın, sağ üst taraftan çekerek sigorta kutusu kapağının klipsini açın, kapağı tamamen serbest bırakın ve ters çevirin. Sigorta kutusu 2, alt ön panelde (sağ taraf) bulunur.

Peugeot 508 çakmak sigortası nerede?

Peugeot 508’nizin sigorta kutusu.

Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur, başka bir olasılık da Peugeot 508’inizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde olabilir. Ardından elektrik prizine benzeyen logo sayesinde kutuyu bulacaksınız.

Peugeot 207 çakmaklık sigortası nerede?

Genel olarak kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Peugeot 207’nizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir.

Motosiklet motor numarası nerede yazar?

Bu yerleşim alanları, otomobillerde araç üzerinde genellikle sürücü kapısının aralığı, kapının iç bölümü ya da sileceklerin paneli üzerinde bulunuyor. Motosikletlerde ise şasi demiri üzerinde bulunuyor.

Motor no okunmuyor ne demek?

motor numarası okunmazsa yıllık muayeneden geçemez.

benim aracımda da okunmuyor şeklinde hafif kusurlu olarak geçti. neden okunmadığını anlayamadım Muhtemelen o muhafazanın altındadır. Motor no okunmayınca muayneden hafif kusurlu olarak geçiyor araç.

Araç motor no sorgulama nasıl yapılır?

Motor numarasındanda hasar sorgulama şu şekilde yapılabilmektedir. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne Hasar M veya HS M boşluk bıraktıktan sonra, motor numarasını eksiksiz girip gönderdiğinizde o motor numarasına ait olan tüm kayıtlar size mesaj ile gönderilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector