Grundig Buzdolabı Nerede Üretiliyor?

Grundig ağırlıkla olarak Türkiye’deki fabrikalarda üretiliyor. İleride Güney Afrika, Romanya ve Tayland’daki fabrikalarda üretilecek.

Grundig Arçelik aynı mı?

Tüketici elektroniği, beyaz eşya, ses ve görüntü sistemleri sektöründe faaliyetlerini yürüten ve elektronik ürünleriyle tüm dünyada tanınan Grundig, 2007 yılından beri Arçelik A.Ş. şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Tüm dünyada 65’den fazla ülkede satılmakta olan Grundig markası; Türkiye’de Arçelik A.Ş.

Grundig hangi ülkede üretiliyor?

Ürettiği televizyon ve radyolarla bütün dünyada tanınan Grundig Intermedia GmbH, 1945’te Almanya’da kuruldu. 2007’de, Fortune 200’de yer alan Koç Holding’e bağlı lider beyaz eşya üreticisi Arçelik A.Ş., Grundig Intermedia GmbH’yi satın aldı.

Grundig hangi servis bakıyor?

0850 210 0 888 veya 444 0 888’i arayabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Grundig Çağrı Merkezi, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize, haftanın 7 günü, 24 saat canlı hizmet vermektedir.

Grundig vestelin mi?

Koç’un Beko’su Alman Grundig’i satın aldı. Vestel’le birlikte Avrupa’daki her 10 evden 6’sında artık Türk TV’si var.

Grundig Türk mü?

2008 yılında Beko, şirketin tamamını Alba’dan satın aldı ve Beko Elektronik bölümünün adını Grundig Elektronik A.Ş. olarak değiştirdi. 2009 yılı ortalarında ise Grundig Elektronik A.Ş., Arçelik Anonim Şirketi tarafından devralma yolu ile birleşmiştir. Böylece Grundig yüzde yüz Türk malı olmuştur.

AXEN hangi markaya ait?

Axen TV Sunny Markasının alt marka ürünlerinden bir tanesidir. Sunny markası Atmaca Elektronik A.Ş. Firmasına ait bir markadır.

You might be interested:  Çamaşır Makinesi Kazan Temizleme Nasıl Yapılır?

Profilo hangi ülkeye ait?

Profilo Hangi Ülkenin Markasıdır? Profilo markası Türkiye içerisinde üretilen bir markadır. Bu sebepten dolayı da Türkiye’ye ait olan bir markadır.

Grundig fabrika nerede?

Grundig fabrikası Çerkezköy yolunda. Çerkezköy’e taşınan fabrikada yılda 3.5 milyon elektronik eşya üretilecek. Profilo Telra’nın satın alınan Viyana’da satın aldığı Grundig’e ait televizyon fabrikasında bulunan ekipmanlar sökülerek, Çerkezköy’deki tesislere yerleştirilecek.

Grundig garanti kaç yıl?

1)Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve 2 yıldır.

Altus hangi firmaya aittir?

altus arçelik’in alt markası olup ürün kalite ve ürün fonksiyonları daha mütevazi bir formdadır. aslında tam olarak fiyat/performans olarak görülebilir. ancak genelde altus’un görünümü çok şık değildir ve daha uygun fiyatlı malzeme kullanılmıştır.

Arçelik ve Beko aynı mı?

2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

Arçelik garanti uzatma ücreti ne kadar?

Montaj tarihi geçtikten sonra 36. Aya (1095 gün) kadar +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 499 TL’dir. Montaj tarihi itibariyle ilk 6 ay (180 gün) içinde fırın ve derin dondurucular için +4 yıl ek garanti tavsiye edilen perakende ücreti 399 TL’dir.

Siemens hangi ülkeye ait?

Siemens, Almanya’nın markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Diğer bir ifadeyle Siemens bir Alman markasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector