Deodorizer Buzdolabı Ne Demek?

Samsung’un Silver Nano Deodorizer teknolojisi ise buzdolabınızdaki bakteri oluşumuna engel oluyor ve kötü kokulardan arındırıyor.

Deodorizing Filter Samsung ne demek?

Digital Inverter Teknolojisine sahip Yeni Buzdolabı Serisi ayrıca daha etkin arınma ve kötü kokuları gidermek için iyi hava dolaşımı sağlayan bir iç fanla desteklenen Deodorizing Filter teknolojisine ve Anti Bakteriyel Koruyucu’ya da sahip.

Vacatıon ne demek buzdolabında?

Vacation (Tatil) modunu aktif hale getirmek için kadranı saat yönünün tersine çeviriniz. Böylece buzdolabı çalışmayacak, ancak derin dondurucu çalışmasına devam edecektir.

Samsung buzdolabı Power Freeze ne demek?

Hızlı dondurma veya soğutma için güçlü soğuk havayı hızlı bir şekilde iletir. Tek bir dokunuşla Power Cool (Güçlü Soğutma) özelliği yiyecek ve içecekleri çabucak soğuturken Power Freeze (Güçlü Dondurma) özelliği dondurma veya donmuş yiyeceği katılaştırmak ve buz yapmak için mükemmeldir.

Buzdolabı ayarı kaç olmalı Samsung?

İdeal sıcaklık değeri -19°C’dir.

All Around Cooling nedir?

Tazeliği garanti eden All-Around Cooling özelliği soğuk havanın, her raf seviyesinde birden çok çıkış noktasından eşit olarak sağlanması sayesinde, en alttan en üste, en arkadan en öne kadar eşit sıcaklık korunuyor; böylece yiyecekler daima taze kalıyor, aynı zamanda buzdolabını, kapısı açıldıktan sonra hızla ideal

No frost buzdolabı temizliği nasıl yapılır?

Buzdolabın içini temizlemek için: Küçük boy bir kovanın yarısına kadar su dolduruyoruz. İçine 4 yemek kaşığı sirke ya da 2 yemek kaşığı karbonat atıyoruz. İyice karıştırdığımız bu karışımı sünger yardımıyla buzdolabının içini temizlemekte kullanıyoruz.

You might be interested:  Lowfrost Buzdolabı Ne Demek?

Buzdolabında yazan Fridge ne anlama gelir?

Buzdolabının İngilizcesi Refrigerator olarak geçer ve günlük konuşmada FRIDGE olarak kısaltılır. Buzdolabının buzluk / derin dondurucu kısmı içinse FREEZER kelimesi kullanılır.

Buzdolabında Fuzzy ne demek?

Eco-Fuzzy fonksiyonu, buzdolabının kapıları uzunca bir süre açılmadığında ve çalışma ayarları değiştirilmediğinde otomatik olarak enerji tasarruf moduna geçilmesini sağlar.

Buzdolabının altı neden dondurur?

Hızlı cevap: Buzdolabınız yiyecek ve içeceklerinizi ‘birdenbire’ donduruyorsa, buzdolabının sıcaklık ayarı yanlışlıkla ÇOK DÜŞÜK veya ÇOK SOĞUK olarak ayarlanmıştır. Buzdolabının bölüm sıcaklığını orta veya 5 numaraya ayarlamayı deneyin.

Samsung buzdolabı dereceleri kaç olmalı?

1 °C ->2 °C ->3 °C ->4 °C ->5 °C ->6 °C ->7 °C dereceleri arasında seçim yapabilirsiniz. Ayarlamak için Soğutucu(Fridge) tuşuna basın. İdeal sıcaklık değeri 4 °C’dir.

Buzdolabında 2 mi soğuk 8 mi?

Buzdolabınızın soğutucu kısmının kapağını açtığınızda yan ya da arka tarafta bir termostat (sıcaklık kontrol aracı) düğmesini ve etrafında derece göstergelerini görürsünüz. Ortalama bir soğukluk tercih ediyorsanız düğmeyi 4 dereceye; en soğuk konumu tercih ediyorsanız 2 Santigrat dereceye ayarlayın.

Buzdolabı soğutma ayarı kaç olmalı?

Buzdolabı ayarı + 4 derece ve – 18 derece arasında bulunması gerekmektedir. Kullanımdan kullanıma fark olmasının yanında artı 2 dereceye göre de ayarlama yapılabilmektedir. Yaz aylarında soğutma derecesinin arttırılması ihtiyacından dolayı +2 ve – 20 aralığında ayar yapılması önerilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector