Buzdolabı Ağırlığı Ne Kadardır?

Yukarıda tarif edilen tüm buzdolaplarının sadece bir kompresöre sahip olmasına rağmen, kalkış kütlesi 12 kg’a kadardır. Aynı boyuttaki tek odacıklı buzdolabı hafifçe kayıp. Ağırlığı 54,1 kg’dır.

Küçük buzdolabı kaç kg?

Regal 900 modelinin yüksekliği 821 mm, genişliği 480 mm, derinliği 540 mm, ağırlığı ise 23,9 kg geliyor.

Beko buzdolabı kaç taksit yapıyor?

Kampanyada ‘+taksit’ uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 12 taksit, elektronik ürün grupları için 3 taksit; 3000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır.

Arçelik 5080 NF Buzdolabı kaç litre?

Arçelik 5070 NF A+ 470 lt No-Frost Buzdolabı

Beko buzdolabı kaç litre?

Her türlü besin ürününü saklayabilmeniz mümkün kılan Beko buzdolapları mini, 630 litre, 505 litre, 401 litre gibi farklı birçok alternatif sunar. Beko buzdolabı 505 lt genellikle çekirdek aileler için uyum sağlar.

Arçelik mini buzdolabı kaç kg?

Arçelik buzdolabı, estetik görünümünün yanında kullanışlı ebatları ile de beğenilir. 84 cm yüksekliğe, 54,5 mm genişliğe, 62,5 cm derinliğe, 29,8 kg ağırlığa sahip olan model, kullanışlı ölçüleri sayesinde pratik bir buzdolabı kullanımı sağlar.

You might be interested:  Mutfakta Buzdolabı Nereye Konmalı?

Mini buzdolabı kaç litre?

4 litreden 145 litreye kadar alternatifler mevcuttur. Örneğin; bu ölçüler arasında mini buzdolabı 90 lt seçeneği bulunur.

Beko hangi karta taksit yapıyor?

Sitemizden kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz. a) Kredi Kartıyla Ödeme Tüm VISA ve Mastercard Kredi Kartı sahipleri tek çekim ile ödeme yapabilirler. b) Kredi Kartıyla Taksitli Ödeme Yapı Kredi World kart özellikli kredi kartları ile 3 Taksit’e kadar komisyon ödemeden taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Beko senet yapıyor mu?

—Evet Olur, Dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz. Emanet sistemi ücretsizdir.

Beko buzdolabı kaç yıl garantili?

Beko 3 yıl garanti kapsamındaki ürünleri: Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Derin Dondurucu, Fırın, Termosifon şofben, Televizyon, Çamaşır makinesi, Klima, LCD Tv, Monitör, Kurutma makinesi ve Kombi Beko 2 yıl garanti kapsamındaki ürünler: Mini ve Midi fırın, Mikrodalga fırın, Set üstü ocak, Aspiratör, Müzik setleri, Halı

Arçelik 5270 NF Buzdolabı kaç litre?

No-frost, 185x70x60 ölçülerinde, 450 lt soğutucu, 90 lt dondurucu hacim.

Buzdolabına nasıl reset atılır?

· Buzdolabının açma/kapama düğmesi kapatılmalı ve 3 ile 4 dakika kadar beklenmelidir. · Bekleme süresi dolduktan sonra buzdolabının “alarm” düğmesi 20 saniye basılı tutulmalıdır. Söz konusu işlemlerin doğru şekilde uygulanması halinde buzdolabı gösterge paneli resetleme işlemi etkin biçimde tamamlanır.

Buzdolabında FC ne demek?

Beko Buzdolabı Fc Arıza Kodu: Isıtıcı Potansiyometre/Eeprom ve Fresh Food Sensörü Arızası.

Beko buzdolabı en büyük kaç litre?

Beko buzdolabı 720 litre ile 350 litre arasında brüt iç hacmi ile üretilmiş farklı boyutları da mevcuttur.

Buzdolabı en fazla kaç litre olmalı?

İki kişi olarak çok fazla misafiriniz olmuyorsa ve günlük tüketimden yanaysanız 200 litre civarı bir buzdolabı sizin için yeterli olacaktır. Evde üç ya da dört kişi yaşıyorsanız tercih edeceğiniz buzdolabı hacminin en az 520 litre olması gerekiyor.

You might be interested:  Soba Üstündeki Pas Nasıl Temizlenir?

Beko buzdolabı ayarı kaç olmalı?

Bu yazıda sizlere Beko Buzdolabı Ayarı Kaçta Olmalı konusundan bahsedeceğim. Yurdumuzdaki hava şartlarına göre +4 derece ile – 18 derece ideal olarak kabul ediyoruz. Yani buzdolabının derin dondurucu kısmı -18 olmalıyken soğutma kısmı içinde +4 olmalıdır. İdeal olanı budur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector