Akıllı Priz Ne Işe Yarar?

Akıllı Priz Nedir? Akıllı prizler evinizdeki elektrikli cihazların yönetimini kolaylaştıran bir cihazdır. Akıllı prize bağlanan cihazları, akıllı telefonunuz ile kontrol edebiliyorsunuz. Bu işlemleri dilediğiniz yerden de yapabiliyorsunuz.
Akıllı Priz Ne İşe Yarar? Neler Yapabilir? Özellikle enerji tüketimi için ciddi fayda sağlayan cihazlar, prize takılı olduklarında enerji tüketimi kısıtlanabilir.

Join akıllı priz ne işe yarar?

Bilicra Join Akıllı Priz, Elektronik aletlerinizin akıllı telefondaki tamamen Türkçe olan uygulamanızdan takip ve kontrol edebileceğiniz prizlerdir. Uygulama üzerinden akıllı prizinin bağlı olduğu ürünü açıp kapamanıza imkan veren özel bir üründür.

Akıllı priz ne kadar?

Akıllı Priz Sıkça Sorulan Sorular

%10 indirimle Xiaomi Mi Smart Telefon Kontrollü Akıllı Akıllı Priz 336 TL’ye, %8 indirimle Xiaomi Mi Akıllı Kablosuz Wifi Priz Telefon Kontrollü Akıllı Priz 367 TL’ye, %10 indirimle Fibaro Wall Plug 2500 W Akıllı Priz 899 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı priz ne işe yarar?

Akıllı priz nedir? Yani akıllı prizi prize takar daha sonra elektriğe bağlayacağımız cihazın fişini de akıllı prize takarız. Bu ürünün normal prizlerden farkı evimizdeki modem üzerinden internete bağlanıyor ve bu sayede ürün üreticisinin arayüzü olan bir telefon uygulamasıyla eşleşebiliyor oluşudur.

Bilicra akıllı priz nedir?

Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz akıllı prizler sayesinde eşyalarınızın durumunu saniyeler içinde öğrenin! İşte, yemekte, alışverişte ya da dünyanın öbür ucunda olsanız bile eşyalarınız hâlâ sizin emrinizde. Dışardayken, ütüyü kapattım mı diye düşünmeyecek, lambalar yanıyor mu diye endişelenmeyeceksiniz.

You might be interested:  Sirke Ile Çaydanlık Kireci Nasıl Temizlenir?

Akım korumalı priz ne demek?

Akım korumalı priz, elektrik ile çalışan aletlerin yüksek akım ve voltaja maruz kalmasını engelleyen bir tür elektrik prizidir. Bu alet, cihazın ani enerji dalgalanmaları sonucunda zarar görmesini engelleyecek bir yapıya sahiptir.

TP Link TAPO p100 akıllı mini Wi-Fi soketi ne işe yarar?

Önceden Ayarlanmış Zamanla Daha Akıllı

Zamanlama ve Zamanlayıcı özellikleri, haftalık zamanlama ve geri sayım planları oluşturmanıza olanak sağlar. Tüm bağlı elektronik cihazlarınız, önceden akıllıca, rahat ve enerji tasarruflu bir hale getirerek, önceden ayarlanmış zamanda otomatik olarak çalışacaktır.

Tüya ne demek?

firavun seth’in esi,ramses’in annesi.

Tasarruflu priz nedir?

Enerji tasarrufu sağlayan priz ve anahtarlar enerji tüketimini ölçümleyebilmenize olanak tanıyor. 3G, 4G ve WiFi üzerinden android cep telefonlarınız veya tabletlerinizle prizdeki elektrik akımını takip edebilmenize imkan sağlayan tasarruf ürünleri bütçenize katkı sağlıyor.

Voltomat nedir?

Voltomat 2300W Şantiye Isıtıcısı Kodlu ürünün stokta bulunduğu Bauhaus Mağazaları. Geniş alanlarda mükemmel ısıtma sağlar.Bina, atölye, garaj, karavan için idealdir. Aşırı ısınmaya ve devrilmeye karşı korumalıdır. Bu nedenle ünite aşırı ısındığında veya devrildiğinde otomatik olarak kapanır.

Smart Plug ne işe yarar?

T-Link Wi-Fi Smart Plug, bir akıllı priz. Wi-Fi Smart Plug’ın uygulamasını cep telefonu veya tabletinize indiriyorsunuz ve birkaç ayarı yaptıktan sonra bu prizi, mobil cihazınız üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.

Shelly Plug S akıllı Wi-Fi priz ne işe yarar?

Shelly Plug S, bugün piyasadaki en akıllı Wi-Fi prizdir. Otomatik olarak aydınlatmayı kontrol eder, Isıtma ve diğer bağlı elektrikli cihazlar. 2500W (12A) ‘ya kadar elektrikle sarfiyatları yönetmenizi ve Aynı zamanda tüketim. Shelly Plug S, tüm F tipi ve E tipi prizlerle uyumludur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector