Klima Fan Modunda Ne Kadar Elektrik Harcar?

Klima fan modunda ne kadar elektrik harcar? Sadece iç ünite fan motorunun ve elektronik kartların çalıştığını düşünürsek, en yüksek kademede 20-30 watt falan. Sadece iç ünite fan motorunun ve elektronik kartların çalıştığını düşünürsek, en yüksek kademede 20-30 watt falan.
Dolayısıyla daha basit bir çalışma mekanizmasına sahip oldukları için daha az enerji harcarlar. Bir tavan vantilatörü saatte yaklaşık 75-100 W elektrik yakar. Yani bir vantilatör 8 saatlik kullanımda 600 W (0,6 kW) elektrik tüketir. 12000 BTU bir klima ise 8 saatte 1,08 kW elektrik harcar.

Klima fan hızı elektrik tüketimini etkiler mi?

Ayrıca fan hızının yüksek seviyelerde tutulmaması gerekiyor. Isı kaybı olan yerlerde perde ve jaluzi gibi ürünler güneşin direkt olarak girmesini engellediği için klimanın daha rahat çalışmasını sağlar. Düşürülen her 1 derece, klimanın elektrik tüketimini yüzde 10 artırır.

Klima fan modunda ne kadar yakar?

Sadece iç ünite fan motorunun ve elektronik kartların çalıştığını düşünürsek, en yüksek kademede 20-30 watt falan. Sadece iç ünite fan motorunun ve elektronik kartların çalıştığını düşünürsek, en yüksek kademede 20-30 watt falan.

Klima nasıl daha az elektrik harcar?

En doğru hesaplamayı yapmak için klimanın teknik servisinden yardım isteyerek enerji tasarrufuna yardımcı olabilirsiniz. Klimayı doğru yere monte ettirin: Hem iç hem de dış ünitenin gölgeli alanlara yerleştirilmesi, ısı veren ve kuvvetli hava sirkülasyonu olan diğer cihazlara yakın olmaması tercih edilmelidir.

Klima fan modu ne işe yarar?

FAN Modu: Sıcaklık ayarı yapılmayan ancak ortamda hava akışı sağlayabildiğiniz bir moddur. Yani klimanızı bir vantilatör gibi kullanmış olursunuz. Fan hızınızı dilediğiniz şekilde (otomatik, düşük, orta, yüksek fan) seçebilirsiniz.

Klima derecesi elektriği etkiler mi?

Rahat edeceğiniz en yüksek sıcaklığı seçin (24-26°C). Düşürdüğünüz her bir derece, klimanın elektrik tüketimini %10 artıracaktır.

Klima aç kapa çok yakar mı?

Klimanızı sürekli açıp kapatırsanız cihazlarınız tüm sistemlerini yeniden başlattığı için neredeyse birkaç katı fazla enerji harcıyor. Sonuç olarak, elektrik tüketimi de yaptığınız açma ve kapama sıklığına bağlı olarak sürekli artıyor.

Klima hangi durumda az yakar?

Enerji tasarrufu açısından, invertörlü klimalar oldukça avantajlıdır. Nedeni, yapılarında barındırdıkları invertör teknolojisidir. İnvertör aslında bir frekens konvertörüdür, yani klimanın komporesör ve pompalarını farklı frekanslarda çalıştırarak odanın ihtiyacı kadar soğutma yapmasını sağlar.

Klimada uyku modu tasarruflu mü?

Uyku Modu İşlevi

Uzun çalışma sürelerinde klimanızda yapmış olduğunuz sıcaklık ayarlarının kademeli olarak arttırılması ya da azaltılması sağlanır. Bu nedenle ortamdaki sıcaklık artışı ya da azalması engellenmiş olur. Uyku modu ile iç üniteden çıkan havanın hızı da azaltılarak daha sessiz bir hava salınımı sağlanır.

Klima sürekli çalışırsa ne olur?

Elbette ki klimanızı istediğiniz kadar çalıştırabilirsiniz; ancak yüksek performansta sürekli kullanım klimanızın ömrünü azaltacak ve performansını düşürecektir. Ayrıca gün boyu çalışan bir klima elektrik faturanızı artıracaktır. Aynı zamanda sürekli çalışan klimalar sağlığınızı olumsuz etkileyecektir.

Klima 1 ayda ne kadar elektrik harcar?

Bir ay boyunca günde 3 saat çalışan A+ sınıfı bir klima ortalama 97 kWh tüketim yaparken, A++ klima 81 kWh, A+++ klima ise ortalama 63 kWh tüketim yapıyor.

Klimayı nasıl tasarruflu kullanabiliriz?

Tasarruflu klima kullanım önerileri;

 • Klimanızın montajının doğru yapıldığına emin olun.
 • Klimanızı uzun süre kullanmayı düşünmüyorsanız devre kesiciyi kapatın.
 • Klimanın kapasitesini kullanım alanının büyüklüğüne göre alın.
 • Elektronik termostat ile sıcaklığı kontrol etmek, verimi %30 civarında arttırarak tasarruf sağlar.
 • Klimayı yazın kaç derecede çalıştırmalı?

  Eğer klima çalıştırma modlarına hakimseniz yaz aylarında klimanızı kullanırken klimanızı COOL moduna getirmeli ve sıcaklık değerini de 20 – 23 arasında tutmalısınız.

  Klima çalışırken fan çalışır mı?

  klima ve radyatör fanı aynıdır. bazı araçlarda (bmw, peu 407,accent gibi) çift fan vardır ama onlarda motor suyu ve klima radyatörünü soğutmak için ortak kullanılır. yani klima radyatörüne ayrı motor radyatörüne ayrı fan kullanmazlar.

  Klima fanı nasıl çalışır?

  Yüksek basınçtan düşük basınca geçer. Evaporatörde, sıvı halden gaz haline geçen klima gazı, ortamdan ısı çeker, yani soğutur. Bir fan ile evaporatörden geçirilen temiz hava, ısısını evaporatörde bırakarak, soğumuş olarak aracın içine gelir. Yani aracın içine üflenen hava burada soğur.

  Kışın klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır?

  Kışın klima sıcaklık ayarı kaç olmalıdır sorusunun cevabı ise 20-24 °C aralığıdır. Konfor için üretilmiş olan klimaların, aşırı ısıtma ya da aşırı soğutma yapması daha fazla enerji tüketmesine neden olacaktır.

  Wifi Klima Ne Demek?

  Klima wifi özelliği evinizden uzak olduğunuzda dahi klimaların aktif işleyişini kontrol edebilmeniz için tasarlanmış bir özelliktir. Bu özellik, evinizde veya iş yerinizdeki klimalarınızın hem gerekli bilgilendirmelerini alabilmenize hem de dilediğiniz kontrolü uzaktan sağlayabilmenize olanak tanır.

  Klima WiFi modülü ne işe yarar?

  Klima WiFi modülü, cep telefonunuza indirmiş olduğunuz “AC Freedom” uygulaması yardımıyla evinizdeki klimaya erişmenize, uygulama üzerinden çalışma modu, sıcaklık değişimi, fan hızı, programlama gibi istediğiniz birçok ayarlamayı yapabilmenize olanak sağlayarak, konforlu bir ortamın siz eve varmadan hazır olmasını

  Hangi klimalarda WiFi var?

  wifi, Klima

 • Kaira DTXR35E 12000 BTU WiFi A++ Inverter Duvar Tipi Klima.
 • Vestel Vega Plus Inverter G 242 A++ WIFI 24000 BTU Duvar Tipi Klima.
 • Vestel Flora Doğa Inverter 092 A++ WIFI 9000 BTU Duvar Tipi Klima.
 • Vestel Flora Doğa Inverter 182 A++ WIFI 18000 BTU Duvar Tipi Klima.
 • Bir klima inverter olduğu nasıl anlaşılır?

  Inverter klima ve normal klima farkı arasında en belirgini; klasik klimalarda kompresör oda sıcaklığına bağlı olarak durur ve yeniden çalışır. Inverter klimalarda ise kompresör durmaz, kendini en düşük devirde rölantiye alır ve kesintisiz çalışır.

  İnverter klima nedir ne işe yarar?

  Inverter klimalar, kompresörlerdeki güç kaynağı frekansı ayarlaması sonucu ısıtma ve soğutma kapasitesi değişebilen klima anlamına geliyor. Kelime anlamı da ‘dönüştürücü klima’ olan inverter klima, sıcağı ve soğuğu istediğiniz dereceye getirmek için ideal.

  Wifi klima nasıl çalışır?

  Klimada bulunan internet modülü ile akıllı telefon ve tabletlere ilgili uygulama yükleniyor. Bu özellik ile klimanın açılıp kapanması, sıcaklık ayarlarının değiştirilmesi, ısıtma/soğutma/nem ayarlarının hepsi akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden tek dokunuşla ayarlanabiliyor.

  Baymak klimayı telefona nasıl bağlanır?

  Cep telefonu/tablet ile klimayı eşleştirebilmek için her ikisininde aynı Wİ-Fİ ağına bağlı olması gerekmektedir. Wİ-Fİ şifresi 32bit’ den fazla ve özel karakter içermemelidir (sadece harflerden ve rakamlardan oluşmalıdır). Wİ-Fİ cihazı sadece WPA-PSK / WPA2-PSK şifreleme sistemi veya şifresiz sistemle çalışmaktadır.

  Arçelik kablosuz bağlantı kiti ne kadar?

  Ürün Evime Ne Zaman Ulaşır?

  Stoğa Gelince Haber Ver.

  Taksit Aylık Tutar Toplam Tutar
  Tek Çekim 299 TL 299 TL
  2 149,50 TL 299 TL
  3 99,67 TL 299 TL
  4 74,75 TL 299 TL

  BTU klima ne demek?

  British Thermal Unit, yani BTU bir libre suyun sıcaklığını bir adet Fahrenheit (ºF) yükseltmek için gerekli olan ısı miktarına deniyor. Bir enerji birimi olan BTU, klimanın performansı ile yakından alakalı olduğu için de klima seçimlerinde adeta söz sahibi.

  ProSmart klima ne demek?

  ProSmart Inverter Klimalar, Enerji Kontrol özelliği sayesinde tek tuşla odadaki kişi sayısı, sıcaklık ve koşullara göre %60’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Daha büyük gizli ekranlı şık iç ünite tasarımına sahip olan klimanın anlık olarak ne kadar enerji tükettiğini klimanın iç ünitesi üzerinde görüntülenebiliyor.

  İnverter klima ne kadar yakar?

  İnverter teknolojisine sahip 9000 BTU bir klimanız varsa; saatte yaklaşık olarak 0,1 ile 1,2 Kw elektrik tüketiminiz olacaktır. Bu oranların ortalamasına bakacak olursak 9000 BTU klima saatte 0,6 Kw elektrik harcayacaktır.

  A ++ inverter klima ne kadar yakar?

  Bir ay boyunca günde 3 saat çalışan A+ sınıfı bir klima ortalama 97 kWh tüketim yaparken, A++ klima 81 kWh, A+++ klima ise ortalama 63 kWh tüketim yapıyor.

  İnverter klima dur kalk yapar mi?

  Aklınıza şimdi “İnverter Klimalar” hangi şartlarda enerji tasarruf sağlar? Sorusu gelebilir. Aslında bu sorunun cevabı tam olarak sizin klima kullanım şeklinizle bağlı olarak değişir. Çünkü bir-kaç saat çalışma esnasında klimanız sadece bir kaç kez dur-kalk yapacak ve daha fazla enerji sarf etmeyecektir.

  İnverter klima tasarruflu mu?

  Çünkü sürekli tam güçte çalışır. Ama invertör teknolojisi ortam sıcaklığına göre kendini ayarladığı için az enerji harcar. Bu da faturalarınızın daha ekonomik gelmesini sağlar. Ayrıca yıllık çalışma giderlerine baktığımızda bu klimaların %30 daha tasarruf sağladığını görüyoruz.

  İnverter klima sürekli çalışır mi?

  Genel olarak inverter klimalar dur kalk yapmaz, sürekli çalışır olarak bilinir.

  İnverter klimalar sürekli çalışır mı?

  Inverter klima çalışma saatleri için herhangi bir sınır olmasa da her şeyin aşırısından kaçınmak gerektiğini söyleyebiliriz. Elbette ki klimanızı istediğiniz kadar çalıştırabilirsiniz; ancak yüksek performansta sürekli kullanım klimanızın ömrünü azaltacak ve performansını düşürecektir.

  Kazan Bacası Nasıl Olmalı?

  Kazan yeterli çekişi sağlayacak normlara uygun bir bacaya (minimum eksi 0,20 mbar) bağlanmalıdır. Yeterli çekişe sahip olmayan bacalar kapasite ve verimi önemli ölçüde düşürür ve kazan duman borularının sık sık tıkanmasına sebep olur. Bacanın, baca tasarım ve üretimi yapan firmalara yaptırılması gerekir.

  Kazanda fan ne işe yarar?

  Kazan fanları, kazandaki yanma bölümüne hava üfleyerek yanmayı sağlayan yada yanmayı artıran fanlardır. Kömürlü kazanlarda, katı yakıtlı kazanlarda, strokerli kazanlarda olmak üzere kalorifer kazanlarının büyük çoğunluğunda bu fanlardan kullanılır.

  Otomatik kazan kaç derecede yanmalı?

  Yeterli miktarda radyatör döşendi ise kalorifer kazanı ortalama 40-55°aralığında çalışacaktır. 60° ve üzeri kazan sıcaklığı ihtiyaç oluyorsa yeterli miktarda radyatör döşenmemiş demektir.

  Merkezi sistemde kazan kaç derecede yanmalı?

  18-20 °C aralığında isitma sağlanmalıdır. Fabrika ve iş merkezlerinde, iş yerlerinde min. 18-24 °C arasında yakılmalıdır. 4-Yakma sezonu başlamadan önce yılda en az bir kez bina baca temizliği yaptırılmalıdır.

  Manuel kazan Nasıl Kullanılır?

  Cihazın gidiş ve dönüş hatlarına küresel vana monte edilmelidir. Sirkülasyon pompası gidiş hattına, yada dönüş hattına kazana basacak şekilde monte edilmelidir. Baca bağlantıları sızdırmazlığı mutlaka sağlanmalıdır. Baca bağlantıları cihazın çıkış ölçülerinde yapılmalı,baca kesiti daraltılmamalıdır.

  Stoker kazan ne demek?

  Stokerli kazan çalışma prensibinde otomatik sistem basınca ve sıcaklığa göre otomatik olarak yanar ve durur. Stokerli sistem 0,5 – 10 mm ve 30 mm ebadındaki kömür cinslerinin hepsini yakar.

  Kazanda kömürün cüruf olmasinin sebebi nedir?

  Fazla yükleme durumunda kömür, yeterli miktarda havayla beslenemediğinden tutuşma zorluğu çekecektir. Eğer kömürler kor haline gelmeden pota tekrar kömürle beslenirse yanmaya yeni başlamış kömürlerin üstüne yanmayan kömür geleceğinden hava ile teması kapanacak ve kömür yanmadan cüruf olarak geri alınacaktır.

  25.000 kcal kazan kaç metrekareyi ısıtır?

  Kapasite Isıtma Alanı Online Satış
  25.000 Kcal/h 200 m2 SATIN AL
  40.000 Kcal/h 320 m2 SATIN AL
  60.000 Kcal/h 480 m2 SATIN AL
  80.000 Kcal/h 640 m2 SATIN AL

  Kalorifer kazanı kaç derece de patlar?

  Kazanın susuz kalması sonucunda kazan ısıtıcı yüzey cidar sıcaklıkları yaklaşık 900 ºC’ a ulaşacaktır. Bu durumda şehir şebeke suyunun tekrar gelmesi ile kazanın kızgın yüzeylerine temas eden su, çok kısa sürede buharlaşarak iç basınç dayanım sınırının üzerine çıkacak ve kazan patlayacaktır.

  Kalorifer kaç derecede Yakilir?

  -Dış ortam sıcaklığı gece ve gündüz 15°C nin üzerinde olduğu günlerde kalorifer ve sobalar yakılmayacaktır. -Kalorifer ve sobaların; işyerlerinde, bina iç ortam sıcaklığı 18°C, konutlarda ise 20°C dan yukarıda olmayacak şekilde yakılacaktır.

  15 derece farkı nedir?

  ısı pay ölçer 15 derece farkı veya cezası, iklim şartlarında dış hava sıcaklığı ile zorunlu olan en az15 C iç ortam sıcaklığı için bir dairenin tüketmesi gereken en az tutar hesaplanır. daha az tüketim oldu ise fark yansıtılır.

  Merkezi sistem doğalgaz ne zaman yanar?

  ‘2020 – 2021 kış sezonunda ilimizde kalorifer yakılmasına 15 Kasım 2020 tarihinde başlanacak, 15 Nisan 2021 tarihinde sona erecektir. Bu tarihler dışında dış ortam hava sıcaklığının 15 0C nin altında olması durumunda kalorifer ve sobalar yakılabilecektir.’

  Kışın kalorifer kaç derecede yanmalı?

  Bu sebeple soğuk kış mevsiminde ısı ayarınızı en az 20 derecede olacak şekilde ayarlamanız sizler için yeterli olacaktır. Kombi ayarı, kış aylarında 15 dereceye kadar düşen ortamlarda 50-55 dereceye çıkartılabilir.

  Kazan sistemi nasıl çalışır?

  Kazan dairesi; katı, sıvı veya gaz halinde bulunan yakıtların yakılması sonucunda ortaya çıkan kimyasal enerjinin ısı enerjisine dönüştürülmesini sağlar. Ortaya çıkan ısı enerjisi akışkan bazı sıvıları ısıtması sonucunda istenilen bölgelerin ısıtılması sağlanmaktadır.

  Kalorifer kazanı neden ısıtmaz?

  – Kazan su sıcaklığı yükselmiyorsa pompa debisi çok yüksek veya çok alçak olabilir. Toplam radyatör metrajına göre ısıl kapasiteyi kontrol ediniz. Ya da mevcut projesi varsa ısı kaybı hesabına göre radyatör seçimi yapılmışsa projeye uygun pompa konulmuş mu inceleyiniz.

  Kazan terlemesi neden olur?

  Bütün kalorifer kazanları 40 derecenin altında yandığı takdirde kazanın ısı alma yüzeyleri kışın camların terlediği gibi terler. * Kalorifer kazanları dumanlı yakıtlarda neden ziftlenir, zararları nelerdir? – Terleme ile dumanın kurumu birleştiği zaman kalorifer kazanının ısı alma yüzeyleri ziftle kaplanır.

  Rahim Yıkama Nasıl Yapılır?

  Yıkama işlemi ana aşamalardan geçer:

 • Hastanın cinsel organları bir antiseptik ile tedavi edilir.
 • Vajinaya bir jinekolojik ayna yerleştirilir ve serviks bulunur.
 • En iyi yıkama etkisini elde etmek için, rahim boşluğuna mümkün olduğunca derin bir tüp sokulur.
 • Soğutulmuş antiseptik çözelti, bir jet almak için rahim boşluğuna hafif bir basınç altında enjekte edilir.
 • Önceden tanısı konmuş ya patolojilerin tedavisi amacı ile yapılan histeroskopik girişimlere cerrahi histeroskopi adı verilir. Histeroskop’un kenarından girilen ve elektrik akımı ile çalışan, kesen ve yakan aletler yardımı ile bu patolojiler düzeltilerek rahim içi temizlenir.

  Rahim içi temizleme neden yapılır?

  Doğum sonrası rahim içinden tam ayrılmamış plasentanın temizlenmesi gibi nedenlerle uygulanmaktadır.

  Histeroskopi acı verir mi?

  Histeroskopi uygulaması genel anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle herhangi bir ağrı ya da acı duyulmamaktadır.

  Histeroskopi işlemi ne kadar sürer?

  Tanısal histereskopi işlemi birkaç dakika, operatif histereskopi de yapılan işleme bağlı değişmekle beraber 5 ile 20 dakika arasında sürmektedir.

  Histeroskopinin faydaları nelerdir?

  Hem teşhis hem de tedavi

  Tanı amaçlı olan yöntemin bir diğer adı ise ‘ofis (tanısal) histeroskopi’dir. Bu işlemle, rahim içerisindeki miyom, polip, yapışıklık, septum (perde) gibi sorunlar tespit edilir. Bu sorunlar arasında yer alan yapışıklık ve perde kaynaklı problemleri çözmede yöntem başarıyla sonuçlanır.

  Rahim hastalıklarına ne iyi gelir?

  Orta yaşlı kadınlarda görülen rahim (endometrium) kanserinde; kemoterapi ve radyoterapi esnasında düşük doz zencefil, rezene, papatya ve nar çiçeği çayı hastalığın iyileşmesine katkı sağlıyor. Kadınlarda en sık karşılaşılan şikayetlerden biri; vajinal kanamadır.

  Rahim içi polip neden olur?

  Rahim Poliplerine Ne Neden Olur? Poliplerin oluşmasının kesin nedeni bilinmemektedir ancak hormon seviyelerindeki dalgalanmalar bir faktör olabilir. Endometriumun her ay kalınlaşmasına neden olan östrojen de rahim poliplerinin büyümesiyle bağlantılı gibi görünmektedir.

  Histeroskopi anestezi ile mi?

  Histeroskopi ameliyatı, genel anestezi uygulanarak gerçekleştirilmektedir. Bu bakımdan ameliyat sırasında ağrı yaşanması söz konusu olmamaktadır. Rahim içerisinde mevcut olan sorunların tespitini, cihaz desteği ile daha kolay ve işlevli hale getiren histeroskopi uygulamasının çeşitli nedenleri olabilmektedir.

  Ofis histeroskopi ağrılı mı?

  Ofis histeroskopi adından da anlaşılacağı üzere normal ofis (muayenehane) ortamında da uygulanabilen son derece rahat ve çok ağrılı olmayan bir işlemdir. Ancak çok nadiren de olsa enfeksiyon, kanama, rahim delinmesi (uterin perforasyon) gibi riskleri bulunmaktadır.

  Histeroskopiyi kim yapar?

  Histeroskopi doktorun muayenehanesinde veya ameliyathanede yapılabilir. Kanamanızın olmadığı bir dönem içinde yapılaması gerekir. İşlemi kolaylaştırmak için doktorunuz rahim ağzını genişletecek bazı ilaçları işlem öncesinde verebilir veya özel aletler ile bunu yapabilir.

  Histeroskopi kaç günde iyileşir?

  12 saat içinde pıhtılaşma meydana gelmektedir. Doku hasarının gelişimiyle beraber 2 veya 3.günde tamir süreci başlar. 3 ya da 5 günde iyileşme başlar ve 3 ya da 4. haftalarda iyileşme tamamlanır. Bu süreçte doku hasarı her yerde eş zamanlı olarak iyileşmektedir.

  Histeroskopiden kaç gün sonra transfer yapılır?

  Ofis histereskopide aslında cerrahi işlem yapılmaz sadece kamera ile rahim içine girip bakılır çıkılır böyle bir durumda adetli iken histereskopi yapılan bir hasta devamında dondurulmuş embriyo yada taze tüp bebek tedavisi görüyorsa hemen devamında transfer yapılabilir.Yani bir hafta 10 gün sonra transfer yapılabilir.

  Histeroskopi yapıldığı ay hamile kalan var mı?

  Tanısal histeroskopi sonrası beklenmesi gereken ek süre yoktur, hemen gebe kalınabilir. Operatif histeroskopi sonrası yapılan işleme bağlı olarak değişmekle beraber en çok 3 ay beklendikten sonra gebe kalınabilir. Poliplerin tekrarlama ihtimali vardır.

  Histeroskopi sonrası ağrı ne kadar sürer?

  Histeroskopiden bir kaç saat veya genellikle bir gün sonra hasta evine gönderilebilir. Bir iki gün az miktarda vajinal kanama ve kramp tarzında kasık ağrıları olabilir.

  Histeroskopiden sonra ilk adet ne zaman olur?

  Histeroskopi işlemi sonrasında kanama görülür, ancak bu sadece 2-3 gün sürer. Kanamanın miktarı ya da kaç gün sürdüğü, işlemin ne için yapıldığına bağlıdır.

  Rahimde perde ameliyatı zor mu?

  Rahim Perdesi Tedavisi

  Uygulanacak olan cerrahi teknikler oldukça kolay ve risksizdir. İyileşme süresi ise bu riskle doğru orantılı olarak çok kısadır. Ameliyattan sonra hastalar çoğunlukla aynı gün taburcu edilirler. Ancak ameliyat esnasında genel anestezi uygulanır.

  Kızma Kazan Sunucusu Kim?

  Kızma Kazanın Sunucuları Kimdir? Kanal D’nin ilk bölümüyle çok sevilen yarışma programı Kızma Kazan’ın ana sunucusu Öner Erkan’dır. Kızma Kazan yarışma programının diğer sunucuları ise Caner Özyurtlu, Ozan Özcan, Ayşe Melike Çerçi gibi ünlü isimlerdir.
  Kanal D ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor. Kanal D’nin sunuculuğunu Öner Erkan’ın yaptığı, yapımını Dirty Cheap Creati’in üstlendiği yeni yarışma programı “Kızma Kazan”, 5 Ağustos Pazartesi günü, saat 23.15’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

  Kızma Kazan hangi yıl çıktı?

  Kizma Kazan (TV Series 2013–2014) – IMDb.

  Kızma Kazan hangi kanalda?

  Kanal D’de yakında “Kızma Kazan” adlı, eğlence dolu, benzeri görülmemiş yepyeni bir yarışma programı başlıyor.

  Adblock
  detector