Soru: Makel Elektrik Sahibi Kim?

Makelin sahibi kim?

Makel Elektronik’in sahibi Necati Çalışkan’ın oğlu Metin, mühendis Bilge Gül’le Çırağan Sarayı’nda evlendi.

Necati Çalışkan nereli?

Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde yaşayan ünlü Udi Bestekar Necati Çalışkan ‘ın vefat yıldönümü nedeniyle Muratlı Belediyesi tarafından tören düzenlendi. Necati Çalışkan ‘ın mezarı başında toplanan kalabalık, sanatçıyı hasretle andı.

Makel yerli mi?

Makel Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., elektrik malzemeleri sektöründe 1977 yılında faaliyetlerine başlayan ve sektöründe birçok ilke imza atma başarısı gösteren Türk sermayeli bir gruptur.

Makel ne iş yapar?

Makel Elektrik Malzemeleri Hakkında 1977 yılında elektrik malzemeleri sektöründe taşeron firma olarak faaliyetlerine başlayan Makel, 1987 yılından itibaren anahtar ve priz çeşitlerinin üretimiyle yolculuğuna devam etmektedir. Halen yaklaşık olarak 13.000 çeşit ürün portföyüne sahiptir.

Makel priz hangi ülkenin?

TSE’nin kendisi dışında onaylı laboratuvarlarından biri olan Makel aynı zamanda Alman VDE onaylı laboratuvarlarından biridir. Makel Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. yerli sermayeli bir gruptur.

Viko hangi ülkenin malı?

Viko Elektrik ve Elektronik End. San. ve Tic. A.Ş., Türkiye merkezli bir elektronik şirketidir. Şirket 1966 yılında kurulmuş olup priz ve aydınlatma sektöründe faaliyet göstermektedir.

Viko Priz kaliteli mi?

Genel olarak viko elektrik malzemeleri ve mutlusan elektrik malzemeleri fiyat performans açısından oldukça kaliteli markalardır. İki marka da uzun vadede güvenle kullanılabilecek yapıdadır. Viko elektrik malzemeleri ve mutlusan elektrik malzemeleri bu faktörlere uyan iki firmadır.

Makel Genel müdür?

Hakan Ozturk – Genel Müdür – Makel Elektrik Elektronik A.Ş. LinkedIn.

You might be interested:  Soru: Termosifon Elektrik Tüketimi Ne Kadar?

Makel ne üretiyor?

Firmamız Anahtar-Priz, Grup Priz ve Aksesuar, Sigorta Kutuları, Akıllı Bina ve Ev Otomasyonu, Şalt ve Endüstriyel Ürünler, Elektronik Elektrik Sayaçları ve Aydınlatma ürünleri olmak üzere yedi ana grupta üretim yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector