Soru: Fantom Elektrik Süpürgesi Torbası Nasıl Takılır?

Fantom DC 4300 toz torbası nasıl takılır?

Toz torbasını, şekilde görüldüğü gibi toz torba klipsine yerleştiriniz. Toz Torbasının Takılması: 1.Resimde görüldüğü gibi, toz torba klipsini yuvasından yukarıya doğru çekerek çıkartınız. 3. Toz torba klipsini tekrar yuvasına iterek takınız. Açma–Kapama düğmesine basarak makinenizi çalıştırınız.

Elektrikli süpürge torbası nasıl takılır?

Toz Torbası, süpürge hortumunun takılı olduğu kapağın altında durmaktadır.

  1. Hortumu elektrikli süpürgenizden sökün.
  2. Plastik kapağın üzerinde bir yerde, kapağı açmanızı sağlayan bir mandal olacaktır, mandalı çekip süpürge kapağını açın.
  3. Kapağı açınca toz torbasını göreceksiniz.

Fakir elektrik süpürgesi torbası nasıl takılır?

Adım Adım Elektrik Süpürge Toz Torbası Takma

  1. – Ardından aynı kısımda yer alan mandalı açın, mandalı kendinize doğru çekip süpürgenizin kapağını açın.
  2. – Kapağı açınca mevcut toz torbasını çıkarın.
  3. – Ardından aynı şekilde yeni toz torbanızın dairesel kısmını eskisini çıkardığınız kısma takın.

Arçelik 6255 süpürge torbası nasıl takılır?

Toz torbasının mandalına basarak, toz torbasını çıkartın. 3. Dolu toz torbasının kapağını kapatıp çöpe atın. 4. Yeni toz torbasını önce alt tırnaklara oturtarak daha sonra mandala basarak yerine takabilirsiniz.

Fantom DC 3000 nasıl açılır?

Açma –Kapama düğmesine basarak cihazınızı çalıștırınız. Cihazınızın arka alt kısmında bulunan fiși yuvasından tutarak dikkatlice çekiniz. Cihazınızın fișini prize takınız. Boru kullanmadan, seçtiğiniz uygun süpürücü aparatı direkt hortum tutma sapına monte ederek kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Pendik Elektrik Idaresi Nerede?

Fantom süpürge torbası yıkanır mı?

Bez toz torbasını yıkamayınız veya suya daldırmayınız sadece silkeleyerek temizleyiniz.

Elektrikli süpürge toz torbası yıkanır mı?

Elektrikli süpürgelerde genel olarak tozun toplandığı süpürge toz torbaları ya da toz hazneleri mevcuttur. Eğer kullanma klavuzunuza bağlı olarak toz haznenizi yıkayabiliyorsanız, sabunlu su ile yıkayıp tamamen kuruduktan sonra tekrar yerine yerleştirin.

Toz torbasız elektrikli süpürge nasıl temizlenir?

Eğer gerekiyorsa kullanım talimatları doğrultusunda toz haznesini ılık su altında yıkayabilirsiniz. Haznenin en az 24 saat boyunca oda sıcaklığında kurumasını bekleyin ve sadece tamamen kuruduğunda elektrikli süpürgeye geri takın. Filtreyi de torbasız elektrikli süpürgeniz için aynı şekilde kurutabilirsiniz.

Süpürge Kokusu nereye konur?

Makinenizin su koyduğunuz kısmına bir miktar sıvı süpürge kokusu ekleyerek kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Fakir elektrikli süpürge filtresi nasıl temizlenir?

Fakir Süpürge Filtresi Kolay Şekilde Temizlenebilir Özellikle Fakir marka elektrikli süpürgeler içerisinde üst kapak veya ön kapak söküldüğünde, filtre kısmına kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede sağ ve sol kısmında ya da üst alt kısmında bulunan tırnaklara bastırarak filtreyi yerinden sökebilirsiniz.

HEPA filtre temizliği nasıl yapılır?

Torbasız elektrikli süpürgenin filtresini temizleme A) Kıvrımlı parça (EPA/ HEPA veya alerji filtresi ) yıkanamaz. Bu parçayı bir çöp kutusuna boşaltarak veya fırçalayarak temizleyebilirsiniz. B) Köpük parça, suyla yıkanabilir. Elektrikli süpürgeye tekrar takılmadan önce tamamen kuruması gerekir.

Elektrik süpürgesi nasıl temizlenir?

Süpürgenin dış yüzeyinin temizliğini telle yapmamalısın. Krem temizleyici ile güzelce ovalayarak silmen, tekerleklerini ıslak bezle silmen yeterli olacaktır. Elektrikli süpürge temizliği sırasında su kullanımına da dikkat etmelisin. Fazla su kullanımı, süpürgenin motoruna zarar verecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector