Soru: Dicle Elektrik Kimin?

Dicle elektrik Yönetim Kurulu Başkanı kimdir?

Evli ve 3 çocuk babası olan Memet Atalay, 2015 yılı itibariyle Dicle Elektrik Dağıtım A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Yaşar Arvas kimdir?

YAŞAR ARVAS KİMDİR? Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne getirilen Yaşar Arvas Boğaziçi Üniversitesi Yazılım Bilimleri mezunu. İstanbul Şehir Üniversitesi’nden MBA derecesine sahip olan Arvas, 2014 yılında Eksim Holding’de BT Direktörü olarak göreve başladı.

Dicle elektrik ne iş yapar?

Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi, görevli tedarik şirketi statüsü ile Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinde 68 hizmet lokasyonu ile yaklaşık 1 milyon 750 bin müşteriye elektrik perakende satış hizmeti vermektedir.

Diyarbakır Dedaş Genel Müdürü Kimdir?

Şirketten yapılan açıklamaya göre, özelleştirmenin gerçekleştiği 2013 yılından bu yana Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki 6 ile elektrik dağıtım hizmeti veren Dicle EDAŞ ‘ın yeni genel müdürü Müşteri Saha Yönetimi Başkanı Yaşar Arvas oldu.

Murat Pınar kimdir özgeçmişi?

Murat Pınar, Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezunu olmuş ve MBA diplomasını London School of Commerce & University of Wales’ten almıştır. Dağıtım Şirketleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve ELDER (Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği) Yönetim Kurulu üyesidir.

Ömer Faruk Gültekin kimdir?

ÖMER FARUK GÜLTEKİN KİMDİR? 1965 Taşova doğumlu olan, Gültekin 1984 yılında Taşova İmam-Hatip Lisesinden mezun oldu. 03 Ağustos 2018 tarihinden itibaren Taşova Şehit Himmet Aydemir Halk Eğitimi Merkezi müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve ikisi kız, üçü erkek olmak üzere beş çocuk babasıdır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Elektrik Aboneliği Iptali Için Ne Gerekli?

Dicle Elektrik Genel müdür?

Açılış törenine Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Eksim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Tivnikli, Dicle Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Memet Atalay ve Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Yaşar Arvas’ın yanı sıra çok sayıda şirket yöneticisi ile birçok kamu görevlisi katıldı.

Dicle Elektrik ne zaman kuruldu?

Dicle Elektrik ‘in Kuruluşu Ve Özelleştirilmesi Bu bölgeler arasında bulunan 1 numaralı bölge olarak adlandırılan kısımda, yani Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Şırnak, Batman ve Siirt illerinde hizmet vermek üzere görevlendirilen Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş., 2005 yılında kurulmuştur.

Dicle Epsaş nereye bağlı?

Dicle Elektrik, Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerinde görevli perakende elektrik satış şirketidir.

Depsaş Enerji Nedir?

Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak’da “görevli tedarik şirketi” statüsüyle 2 milyon aboneye hizmet veren Dicle Elektrik Perakende Satış A.Ş, yeni logosu ve yenilenen “ Depsaş Enerji ” markasıyla faaliyetini sürdürecek.

Dedaş hangi şirketin?

DİCLE EDAŞ 1. dağıtım bölgesinde faaliyet gösteren Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. ( DİCLE EDAŞ ), Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt şehirlerine hizmet vermektedir. Elektrik dağıtımı yapılan bölge 5.526.144 nüfusa sahiptir. DİCLE EDAŞ, Eksim Holding Enerji Grubu tarafından işletilmektedir.

Gediz elektrik nereye bağlı?

İzmir ve Manisa bölgelerinde bulunan 5.420.537 nüfusa elektrik dağıtım hizmeti veren Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. kısa adıyla GEDİZ EDAŞ, Bereket Enerji tarafından işletilmektedir. GEDİZ EDAŞ bölgesi, dağıtım faaliyetleri özelleştirilen TEDAŞ’ın 11 no’lu dağıtım bölgesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector