Sık sorulan: Fantom Elektrik Süpürgesi Fiyatı Ne Kadar?

Fantom elektrik süpürgesi kaç dB?

Marka Fantom Ürün Ağırlığı 5,7 Kg Ürün Boyutları 36 x 44 x 29 cm Kapasite 4.5 litre Güç/Watt Değeri 850 watt Voltaj 220 volt Malzeme PP Otomatik Kapanma Hayır Hareket Yarıçapı -7.9 metre Enerji Verimliliği Sınıfı C Gürültü Seviyesi 78 dB Özgün Özellikler torbasız, kablolu Multi Cyclone Toz Haznesi Ve Yüksek Emiş Gücü

Fantom el süpürgesi kaç watt?

Dikey park özelliği, yer kaplama sorununu geride bırakıyor. Fantom dikey süpürge 2000 Watt, 1500 Watt ve 500 Watt alternatifleri, çokça tercih ediliyor. Rahatlığın ön planda olduğu bu modeller, farklı ağız aparatlarına da sahip olabiliyor.

Elektrik süpürgesi kaç watt olmalı?

Evinizi veya küçük ofis alanınızı temiz ve tozsuz tutmak için elektrikli süpürge arıyorsanız, orta düzeyde emiş gücüne sahip standart bir elektrikli süpürge iyi bir seçim olacaktır. 1.600 veya 2.000 watt gücündeki bir vakum, 750 watt ‘lık bir vakumdan daha fazla emiş gücüne sahip olmalıdır.

Fantom Süpürge kim üretiyor?

Kurulduğu 1988 yılından beri küçük ev aletleri ve profesyonel temizlik makineleri sektöründe geniş ürün yelpazesi, çok bilinen, tanınmış ve güvenilir markası Fantom ve Fantom Professional ile faaliyet gösteren Fanset Elektrikli Ev Aletleri Ltd.

Fantom hangi markanın?

Fanset ürünlerinin üretimini sağlayan fantom, tamamen Türk malıdır ve Türkiye’de üretimi gerçekleşmektedir. Uluslararası büyük bir marka olmayı başaran fantom 70 ülkeye yapmış olduğu ihracatlar ile başarısına her geçen bir yenisini daha eklemektedir.

You might be interested:  Elektrik Borcu Yoktur Yazısı Nasıl Alınır?

Fantom Carbon DC500 Dikey Süpürge kaç watt?

Fantom Carbon DC500 Elektrikli Süpürge sahip olduğu motoru minimum enerji harcayarak maksimum güçte çalışır. 1 litre toz haznesi kapasitesi ile evinizin her yerini toz haznesini boşaltmanıza gerek kalmadan tek seferde temizler. 500 watt motor gücü ile temizliğiniz artık çok daha keyifli ve hızlı olacaktır.

Fantom CC 4000 kac watt?

Fantom Carbon CC4000 850 W Cyclone Toz Torbasız Elektrikli Süpürge.

Hepa Filtre 10 ne demek?

Bu oranın biraz altında kalanlarına ise Hepa filtre denir. %99,99 oranına sahip olan filtrelere ise ULPA filtre denir. Hepa nın önündeki rakamsal değer artıkça toz – partikül tutma değeri de artar. Buna göre; – HEPA 10 = 100.000 adet partikülde 15.000 adetini egsozdan çıkartır.

Elektrik Süpürgesinde watt önemli mi?

Watt miktarı son derece dikkat edilmesi gereken bir husustur çünkü motor gücü tek başına daha iyi bir emiş garanti etmez. Eğer elektrikli süpürge yüksek watt a sahip ise motor daha güçlü olacaktır. Emiş Gücü Emiş gücü süpürgenin emişinin ölçülmesinde kesinlikle motor gücünden daha önemli bir unsurdur.

Elektrik süpürgesi alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Süpürge Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 11 Madde

  1. Watt Gücüne.
  2. Pratik Olmasına.
  3. Sessiz Olmasına.
  4. Toz Torbalı Olmasına.
  5. Toz Torbasız Olmasına (Yüksek Filtrasyona Sahip ise)
  6. HEPA Filtreli Olmasına.
  7. Marka Bilinirliğinin Yüksek Olmasına.
  8. Aparatlarının Kalitesine.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector