Sık sorulan: Atm Den Elektrik Faturası Nasıl Yatırılır?

ATM Fatura ödeme Nasıl Yapılır?

” ATM ‘de giriş tuşuna basın. ‘Kartsız İşlem’ menüsünden ‘ Fatura Ödeme’yi seçin. Faturası ödenecek kurumu seçip, fatura numarasını girin. Ödeyeceğiniz tutarı para yatırma gözüne koyun.

ATM’den telefon faturası odenir mi?

Herhangi bir bankanın herhangi bir ATM ‘sinden o bankanın müşterisi olmasanız dahi elektrik, su, doğalgaz, internet aboneliği, cep telefonu faturasını ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankası ATM’den elektrik faturası nasil ödenir?

Ziraat Bankası atm Fatura Ödeme

 1. Giriş tuşuna basın.
 2. Ödeme İşlemleri tuşuna bastıktan sonra Fatura Ödemeleri tuşunu seçin.
 3. Fatura türünü seçtikten sonra devam edin.
 4. Fatura firmanızı bularak seçin.
 5. Fatura numaranızı girdikten sonra “Devam” butonuna basın.
 6. Fatura tutarını atm ‘ye yatırın ve onaylayın.

Karttan elektrik faturası nasıl ödenir?

Bu amaçla yapılması gereken işlem, tüketicinin TC kimlik numarası ile elektrik faturası üzerinde bulunan abone numarasının sisteme girilmesi ve borç sorgulama işleminin yapılmasıdır. Daha sonra borcun ödenmesi için kredi kartı bilgilerinin sisteme girişi yapılır ve ödeme işlemi tamamlanır.

Elektrik parası nasıl ödeniyor?

Elektrik faturası hangi yollardan ödenebilir?

 • Elektrik faturası ödeme yerleri ve yöntemleri:
 • Elektrik şirketinin veznelerinden nakit veya kredi kartı ile.
 • Anlaşmalı bankalarda gişelerden, ATM’lerden, hesaptan, internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya otomatik ödeme ile.
You might be interested:  FAQ: Orman Mühendisliği Ne Iş Yapar Maaşı?

PTT elektrik yardımı nasıl ödenir?

Anlaşmalı elektrik dağıtım şirketleri adına elektrik faturası ödemelerinizi PTT işyerlerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Pttmatikler ile posta çeki hesap sahibi müşterilerimizce İnteraktif Posta Çeki Hesabı (İPÇ) sisteminden PTT işyerlerine uğramadan da ödeme yapabilirsiniz.

Şok Marketlerde telefon faturası ödeniyor mu?

Anlaşmalı kurumlara ait elektrik, su, doğalgaz, telefon, kablo tv gibi faturalar tüm ŞOK mağazaları kasalarında ödenebilmektedir.

Türk Telekom fatura nasıl ödenir?

Online İşlemler Uygulamasında ayarlar menüsündeki Otomatik Fatura Ödemesi bölümünden kredi kartınız ile, 9333’ü arayarak Fatura Ödeme menüsünden kredi kartınız ile, 444 1 444 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak fatura bilgisi ve kredi kartı ile fatura ödeme menüsünden Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.

Ziraat Bankası vergi ödeme nasıl yapılır?

Vergilerinizi Bankamız aracılığı ile aşağıdaki belirtilen yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 1. Barkod Okuma Teknolojisi ile Vergi Ödeme,
 2. TC Kimlik Numarası veya Vergi Kimlik Numarası ile Ödeme,
 3. Tahakkuk Numarası ile Ödeme,
 4. Otomatik Ödeme.
 5. SMS ile Vergi Ödemesi.
 6. SWIFT ile Vergi Ödeme.
 7. (OPİ) uygulaması ile toplu vergi Ödemesi,

Ziraat mobil den doğalgaz faturası ödeme nasıl yapılır?

Ziraat mobil uygulamasına giriş yapın. Menü’ye tıkladıktan sonra Fatura Ödeme menüsüne tıklayın. Elektrik seçeneğine tıkladıktan sonra elektrik firmasını seçin. Abone No / Sözleşme No / Fatura Hesabı No / Tesisat No bilgilerini girin.

Ziraat atm nasıl kullanılır?

ATM ‘den nasıl kartsız para çekme işlemi yapabilirim? ATM ‘de kartsız işlem menüsüne girilir. Sistemde kayıtlı cep telefonu numarası ve TCKN girilir. Ekranda mevcut Bankkart’lar listelenir ve işlem yapılacak kart seçilip, kartın şifresi girildikten sonra müşterinin cep telefonuna SMS ile şifre gönderilir.

CK Boğaziçi elektrik faturası nasıl ödenir?

CK Boğaziçi internet sitesindeki online işlem merkezi aracılığıyla kredi kartı bilgilerinizi ve abone numaranızı girerek ödeme yapabilirsiniz. Ck Boğaziçi elektrik müşteri merkezi adreslerine ulaşmak için tıklayınız. 6

You might be interested:  Hızlı Cevap: 10 Watt Güneş Paneli Ne Kadar Elektrik Üretir?

Su abone numarasını nasıl öğrenebilirim?

Faturanızın üzerinde bulunan “MUKAVELE NO ” sizin İSKİ abone numaranızdır. Rakamlardan oluşan ilk 8 hane İSKİ abone numaranızı oluşturur. Aşağıda bulunan örnek İSKİ su faturasının abone Numarası 12345678’dir.

Internetten elektrik faturası ödenir mi?

İnternetten elektrik faturası ödenir mi? TEDAŞ’ın resmi internet sayfasında yer alan bilgilere göre, internet ortamında fatura ödemesi ancak anlaşmalı olan bankalarda hesabın olması halinde geçmişe dönük borçlar da dâhil olmak üzere ilgili bankanın web sitesinden gerçekleştirilebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector