Sık sorulan: Aras Elektrik Kimin?

Aras Elektrik devletin mi?

Aras Elektrik Dağıtım (EDAŞ) Bunun üzerine 1970 tarihinde Türkiye Elektrik Kurumu (TEK) kuruldu. TEK’in kurulması ile birlikte piyasada istenen düzen ortamı sağlandı ve sektörün kontrolü devlete geçti. TEK, sektörde 24 yıl boyunca varlığını başarıyla sürdürdü.

Fikret Akbaş kimdir?

Fikret Akbaş önce Aydın İli Müessese Müdürü olarak görev yapmıştır. 2002-2008 yılları arasında ‘Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’ (AYEDAŞ) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı.

Aras Epsaş nedir?

Şirketimiz halihazırda lisansı kapsamındaki; Erzurum, Erzincan, Ağrı, Ardahan, Kars, Bayburt, Iğdır İllerinde elektrik perakende satış faaliyetini gerçekleştirmekte olup, 2,2 milyon yurttaşımızın ana elektrik tedarikçisi konumundadır.

Aras Elektrik hafta sonu açık mı?

TEDAŞ ÇALIŞMA SAATLERİ Hafta sonu mesaileri mevcut değildir.

Tedaş’ın telefon numarası kaç?

Elektrik kesintisi ya da arıza durumlarında 186 numaralı elektrik arıza hattından ilinizdeki dağıtım şirketine telefon edebilirsiniz. Arıza hattı 7 gün 24 saat boyunca hizmet verir.

Erzurum elektrik aboneliği nerede yapılır?

Başvurumu nerede tamamlamalıyım? İşlemlerinizi Aras Elektrik müşteri merkezlerinde tamamlayacaksınız. Aras Elektrik ‘in toplam 62 ilçede müşteri merkezi bulunmaktadır. Size en yakın müşteri merkezini Aras Elektrik internet sitesinden ya da 0850 200 20 20 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Bir Elektrik Devresinde Hangi Elemanlar Bulunur?

Aras Elektrik Genel Müdürü kim?

Fikret AKBAŞ – General Manager / Genel Müdür – Aras Elektrik Dağıtım A.Ş.

Erzincan elektrik hangi firma?

Tamirat, bakım ve onarım planlaması ve uygulaması Erzincan ilçesinde Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılır. 186 – 444 7 850 çağrı merkezinden dağıtım şirketine ulaşabilirsiniz. Bu numara arıza ve kesinti gibi durumlarda acil hizmet verir.

Elektrik borcu nasıl öğrenilir?

Eğer faturanızı kaybettiyseniz ve SMS ya da eposta ile almıyorsanız elektrik borcunuzu sorgulamak Sözleşme Hesap No gereklidir. Bu numarayı 444 4 372 numaralı Enerjisa çağrı merkezinde borç sorgulamak için kullanabilirsiniz.

Aras elektrik tesisat no nerede yazar?

Bu numaralar genellikle faturanızın üst kısmında abonelikle ilgili isim, adres vb. bilgilerin bulunduğu bölümde yer alır.

Cumartesi günü elektrik kurumu çalışır mı?

Hafta sonları, resmi ve dini bayramlarda ise kurum tamamen kapalıdır.

Elektrik aboneliği hafta sonu yapılır mı?

Elektrik kesme–açma işlemleri hafta içinde yapılıyor. Abonenin maddi sorumluluklarını yerine getirmediği için elektriği kesilmesi durumunda ve bu borcu ödemeden tekrar elektriğini açan abonelerin hafta sonu da elektriği kesilmektedir.

Ankara elektrik Aboneliği hafta sonu açık mı?

Enerjisa Cumartesi ve Pazar günleri açık mı? Cumartesi ve Pazar günleri ise kapalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector