Okuyucular soruyor: Elektrik Süpürgesi Torbası Nasıl Takılır?

Elektrik süpürgesi torbası nasıl takılıyor?

Adım Adım Elektrik Süpürge Toz Torbası Takma

  1. – Ardından aynı kısımda yer alan mandalı açın, mandalı kendinize doğru çekip süpürgenizin kapağını açın.
  2. – Kapağı açınca mevcut toz torbasını çıkarın.
  3. – Ardından aynı şekilde yeni toz torbanızın dairesel kısmını eskisini çıkardığınız kısma takın.

Arçelik 6255 süpürge torbası nasıl takılır?

Toz torbasının mandalına basarak, toz torbasını çıkartın. 3. Dolu toz torbasının kapağını kapatıp çöpe atın. 4. Yeni toz torbasını önce alt tırnaklara oturtarak daha sonra mandala basarak yerine takabilirsiniz.

Fantom DC 4300 toz torbası nasıl takılır?

Toz torbasını, şekilde görüldüğü gibi toz torba klipsine yerleştiriniz. Toz Torbasının Takılması: 1.Resimde görüldüğü gibi, toz torba klipsini yuvasından yukarıya doğru çekerek çıkartınız. 3. Toz torba klipsini tekrar yuvasına iterek takınız. Açma–Kapama düğmesine basarak makinenizi çalıştırınız.

Elektrik süpürgesi nasıl temizlenir?

Süpürgenin dış yüzeyinin temizliğini telle yapmamalısın. Krem temizleyici ile güzelce ovalayarak silmen, tekerleklerini ıslak bezle silmen yeterli olacaktır. Elektrikli süpürge temizliği sırasında su kullanımına da dikkat etmelisin. Fazla su kullanımı, süpürgenin motoruna zarar verecektir.

Süpürge Kokusu nereye konur?

Makinenizin su koyduğunuz kısmına bir miktar sıvı süpürge kokusu ekleyerek kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrikli süpürge toz torbası yıkanır mı?

Elektrikli süpürgelerde genel olarak tozun toplandığı süpürge toz torbaları ya da toz hazneleri mevcuttur. Eğer kullanma klavuzunuza bağlı olarak toz haznenizi yıkayabiliyorsanız, sabunlu su ile yıkayıp tamamen kuruduktan sonra tekrar yerine yerleştirin.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Elektrik Nasıl Oluşur Video?

Fantom süpürge torbası yıkanır mı?

Bez toz torbasını yıkamayınız veya suya daldırmayınız sadece silkeleyerek temizleyiniz.

Fantom DC 3000 nasıl açılır?

Açma –Kapama düğmesine basarak cihazınızı çalıștırınız. Cihazınızın arka alt kısmında bulunan fiși yuvasından tutarak dikkatlice çekiniz. Cihazınızın fișini prize takınız. Boru kullanmadan, seçtiğiniz uygun süpürücü aparatı direkt hortum tutma sapına monte ederek kullanabilirsiniz.

Dikey Süpürge nasıl temizlenir?

Dik süpürgeler, ister torbalı ister torbasız olsun çok fazla toz topluyorlar. Bunu engellemek için süpürgenin filtre kısmına kullanmadan önce ıslak bir mendil koyun. Islak mendilin nemli yapısı tozları içine hapsedecek ve filtreyi her kullanımdan sonra yıkamak zorundan kalmayacaksınız.

Toz torbasız elektrikli süpürge nasıl temizlenir?

Torbasız elektrikli süpürgenin filtresini temizleme A) Kıvrımlı parça (EPA/HEPA veya alerji filtresi) yıkanamaz. Bu parçayı bir çöp kutusuna boşaltarak veya fırçalayarak temizleyebilirsiniz. B) Köpük parça, suyla yıkanabilir. Elektrikli süpürgeye tekrar takılmadan önce tamamen kuruması gerekir.

Toz torbasız süpürge nasıl olur?

Toz torbasız modeller, torbalı elektrikli süpürgelere göre, sonradan üretilmiş ürünlerdir. Torbasız elektrikli süpürgeler, kendi içinde bir haznede çekilen tozu hapseder. Bu durumda, yedek torba ya da torba temizliği gibi ihtiyaçlarınız olmaz, ancak biriken tozları çöpe dökmeniz gerekir.

Silindirik filtre yıkanır mi?

En iyi performans için filtre silindirinin düzenli temizlenmesi gerekir. Bunun için filtre silindirini bir çöp kutusuna hafifçe vurarak silkeleyin. Orijinal Philips filtre silindir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector