Hızlı Cevap: Elektrik Faturası Kredi Kartıyla Nasıl Ödenir?

Kredi kartı ile fatura ödeniyor mu?

Kredi kartı üzerinden neredeyse tüm kurumların faturaları, vergi ve SGK ödemeleri yapılabiliyor.

Yapı Kredi internet bankacılığından elektrik faturası nasıl ödenir?

Faturalarınızı Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden Ödemeler > Fatura Ödemeleri adımlarını izleyerek, vadesiz hesaplarınızı ya da kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz. Dilerseniz Otomatik Ödeme Talimatlarım menüsünden Otomatik Ödeme Talimatı da oluşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası Atm’den elektrik faturası nasıl ödenir?

Ziraat Bankası atm Fatura Ödeme

  1. Giriş tuşuna basın.
  2. Ödeme İşlemleri tuşuna bastıktan sonra Fatura Ödemeleri tuşunu seçin.
  3. Fatura türünü seçtikten sonra devam edin.
  4. Fatura firmanızı bularak seçin.
  5. Fatura numaranızı girdikten sonra “Devam” butonuna basın.
  6. Fatura tutarını atm ‘ye yatırın ve onaylayın.

Internetten elektrik faturası ödenir mi?

İnternetten elektrik faturası ödenir mi? TEDAŞ’ın resmi internet sayfasında yer alan bilgilere göre, internet ortamında fatura ödemesi ancak anlaşmalı olan bankalarda hesabın olması halinde geçmişe dönük borçlar da dâhil olmak üzere ilgili bankanın web sitesinden gerçekleştirilebiliyor.

Kredi kartı ödemesi fatura yerine geçer mi?

Ayrıca kredi kartı bir ödeme aracı olduğundan, faturası daha evvel düzenlenmiş bir mal teslimine ilişkin bedelin tamamının veya bir kısmının bilahare nakden veya kredi kartı ile tahsil edilmesi hâlinde bu tahsilat için ayrıca bir fatura düzenlenmeyecektir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Elektrik Kesildiğinde Hangi Donanım Parçasının Bilgileri Silinmez?

Vakıfbank fatura ödeme Nasıl Yapılır?

Fatura ödemeleriniz, hesabınızda bakiye olmasa bile sorunsuz gerçekleşir. Elektrik, su, telefon, doğalgaz, kablolu yayın ve internet faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verebilir; İnternet Bankacılığı, 0850 222 0 724 Çağrı Merkezi üzerinden ya da ATM’lerinizden ödeme yapabilirsiniz.

Elektrik faturası Otomatik ödeme Nasıl Yapılır?

​ Otomatik Ödeme Talimatı vererek elektrik, doğalgaz ve su faturalarınızın hesabınızdan veya kredi kartınızdan son ödeme tarihinde otomatik tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz. Bankamız şubelerinden, İnternet Şubesi’nden veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi’ni arayarak Otomatik Ödeme Talimatı verebilirsiniz.

Yapı Kredi su faturası nasıl ödenir?

Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz, faturalarınızı 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni günün 24 saati Türkiye’nin her yerinden şehir içi görüşme fiyatına arayarak Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi yetkilisinin yardımıyla ya da otomatik yanıt sistemi aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Emlak Vergisi ödeme Nasıl Yapılır?

Vergi ödemelerinizi Yapı Kredi Şubeleri’nden ya da Yapı Kredi Internet Şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrik faturası hangi numarayla ödenir?

Dağıtım şirketlerinin tüm Türkiye’den aranabilen çağrı merkezi 186 numaralı hattı tuşlayarak adınıza kayıtlı tesisatla ilgili numarayı yetkililere sorabilirsiniz. Aynı şekilde abone numaranız için de elektrik tedarikçinize danışabilirsiniz.

Oriflame ödemeleri nereye yapılıyor?

Hesabınız olmasa da Akbank, ING Bank, QNB Finansbank, TEB, Ziraat ve İş Bankası ATM’lerinden kartsız işlemle 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Fatura borcunuzu kredi kartıyla oriflame.mokafatura.com adresinden ödeyebilirsiniz.

Elektrik faturası internet bankacılığından nasıl ödenir?

Ekranda talep edilen bilgileri girerek İnternet Bankacılığı hizmetine giriş yapın. Soldaki menüden “Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme ” adımlarını takip edin. “Kurum Tipi” bölümünde “ Elektrik ” seçeneğini işaretleyin. “Kurum Adı” bölümünde hizmet aldığınız elektrik dağıtım kurumunu seçin.

You might be interested:  Sık sorulan: Elektrik Faturası Muhasebe Kaydı Nasıl Yapılır?

Elektrik faturası bankadan ödenir mi?

Elektrik faturaları, PTT Şubelerinden, anlaşmalı banka şubeleri ve anlaşmalı ödeme noktalarından ödenebiliyor.

CK Boğaziçi elektrik faturası nasıl ödenir?

CK Boğaziçi internet sitesindeki online işlem merkezi aracılığıyla kredi kartı bilgilerinizi ve abone numaranızı girerek ödeme yapabilirsiniz. Ck Boğaziçi elektrik müşteri merkezi adreslerine ulaşmak için tıklayınız. 7

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector