FAQ: Malatya Fırat Elektrik Nerede?

Malatya AKSA Elektrik kaçta açılıyor?

TEDAŞ, hafta içi saat 08.00 ila 17.00 arasında hizmet vermektedir. TEDAŞ personeli saat 12.30-13.30 arasında öğle molasına çıkmaktadır.

Elazığ elektrik aboneliği nerede yapılır?

Başvurumu nerede tamamlamalıyım? İşlemlerinizi Fırat Aksa Elektrik müşteri merkezlerinde tamamlayacaksınız. Fırat Aksa Elektrik ‘in toplam 43 ilçede müşteri merkezi bulunmaktadır. Size en yakın müşteri merkezini Fırat Aksa Elektrik ‘in internet sitesinden ya da 444 9 186 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Malatya Hangi Elektrik Firması?

FIRAT ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş.

Malatya Tedaş Müdürü kimdir?

müjdat çelik – Malatya İl Müdürü – Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş | LinkedIn.

Elektrik idaresi saat kaçta açılıyor?

Bedaş Genel Müdürlüğü, hafta içi 08.30 – 18:00 saatleri arasında çalışmaktadır. ALO 186 BEDAŞ Çağrı Merkezi ise 7/24 hizmet vermektedir. Not: Çalışma saatleri Koronavirüs vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre farklılık gösterebilir. Lütfen bulunduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

Sancaktepe Belediyesi saat kaçta açılıyor?

Belediyelerin çalışma saatleri, genel olarak diğer bütün kamu kuruluşları gibi 09:00 – 12.00 / 13.00 – 17.00 arasıdır. Ancak, her belediyenin mesai saatleri değişiklik gösterebilir. Ayrıca bazı vergi ödeme durumlarında çalışma saatleri uzayabilir ve hafta sonu da çalışabilmektedirler.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Elektrik Faturasını Nasıl Öğrenebilirim?

2020 elektrik aboneliği ne kadar?

2020 yılında yapılan zamlar ile birlikte elektrik abonelik ücretleri aşağıdaki gibidir: Mesken için güvence birim bedeli 33 TL/kW, 6 kW için 198 TL, Ticarethane ve Sanayi için güvence birim bedeli 93,7 TL/kW, 9 kW için 843 TL, Tarımsal sulama, aydınlatma ve diğerleri için güvence birim bedeli 44,5 TL/kW.

Elektrik aboneliğinde ne isteniyor?

Elektrik Aboneliği Nasıl Alınır?

 • Nüfus cüzdanı
 • Mülkiyeti belirten belge (kira kontratı, tapu kaydı, lojman tahsis belgesi vb.)
 • Daireye ait tesisat ya da abone numarası
 • DASK poliçesi veya poliçe numarası ile poliçe sahibinin T.C. kimlik numarası
 • IBAN numarası

Elektrik Abone ne lazım?

Elektrik aboneliği için gerekli belgeler

 • Eviniz için.
 • Nüfus cüzdanı
 • Mülkiyet belirten bir belge (tapu, kira sözleşmesi, lojman tahsis belgesi vb.)
 • Varsa kullanım yerinin abone ya da tesisat numarası (eski bir fatura)
 • Kiracılar için,
 • Zorunlu deprem sigortası (DASK) poliçesi.
 • Banka hesabınıza ait IBAN.

Tunceli Hangi elektrik?

Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli bölgelerinde bulunan 1.681.719 nüfusa elektrik dağıtım hizmeti veren Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. kısa adıyla FIRAT EDAŞ, Aksa Enerji tarafından işletilmektedir.

Malatya elektrik Arıza numarası kaç?

Arıza ve Kesinti: Fırat Elektrik Dağıtım Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerinde elektrik dağıtımında gerçekleşen tüm arıza ve kesintilerden Fırat Elektrik Dağıtım sorumludur. Fırat Edaş’a 186 numaralı çözüm hattından ulaşabilirsiniz. ALO 186 hattı, 7 gün 24 saat hizmet verir ve ücretlidir.

Fırat elektrik dağıtım kimin?

31 Aralık 2010 tarihi itibarıyla da Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerini kapsayan elektrik dağıtım hizmeti,Kazancı Holding A.Ş ‘nin kuruluşu Fırat Aksa Elektrik Hizmetleri A.Ş nin devir aldığı, Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yürütülmeye başlanmıştır.

You might be interested:  FAQ: Klima Kullanmak Ne Kadar Elektrik Harcar?

Müjdat Çelik Kimdir?

Müjdat Çelik kimdir? 1983 Tokat doğumlu olup ilk orta ve lise eğitimini Tokat’ta tamamladı. İlk fakülte Erciyes Üniversitesi Elektronik haberleşme bölümünü bitirdi. daha sonra Elazığ Fırat üniversitesi Elektrik ve Elektronik mühendisliğini tamamlayarak mezun oldu. Bedaş’da 012 yılında göreve başladı.

Tedaş’ın telefon numarası kaç?

Elektrik kesintisi ya da arıza durumlarında 186 numaralı elektrik arıza hattından ilinizdeki dağıtım şirketine telefon edebilirsiniz. Arıza hattı 7 gün 24 saat boyunca hizmet verir.

Fırat Edaş nereye bağlı?

DAĞITIM BÖLGEMİZ Elazığ ili, Doğu Anadolu Bölgesinin güneybatısında, Yukarı Fırat Bölümünde yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector