FAQ: Işcep Elektrik Faturası Ödeme Nasıl Yapılır?

Elektrik faturası Ödeme nasıl yapılır?

Elektrik faturası hangi yollardan ödenebilir?

  1. Elektrik faturası ödeme yerleri ve yöntemleri:
  2. Elektrik şirketinin veznelerinden nakit veya kredi kartı ile.
  3. Anlaşmalı bankalarda gişelerden, ATM’lerden, hesaptan, internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya otomatik ödeme ile.

İşCep Vodafone Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

İşCep ile Vodafone Fatura Ödeme İşlemi “ Ödemeler ” menüsünden “ Fatura Ödeme ” seçeneğine tıklayın. Ekranda çıkan işlemler arasından “Anında Fatura Ödeme ” seçeneğine tıklayın. Kurumları listeleyen menü içerisinde Vodafone ‘u seçin ve faturasını ödemek istediğiniz telefon numarasını ilgili ekrana girin.

Iş bankası telefon faturası Ödeme nasıl yapılır?

isbank.com.tr adresinden “Bireysel Şube” veya “Ticari Şube” seçeneklerinden birini tıklayın. Ekranda talep edilen bilgileri girerek İnternet Bankacılığı hizmetine giriş yapın. Soldaki menüden “ Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme ” adımlarını takip edin.

Iş bankası Anında Fatura Ödeme nedir?

“ Anında İşlem’ ile kullanıcılar müşteri numarası ve şifrelerini girmeye gerek olmadan, fatura ödemenin yanı sıra ev kredisi başvurusundan, kredi kartı ve yurt dışı çıkış işlemlerine kadar pek çok işlemi hızlı ve kolayca yapabiliyor, işlem durumunu takip edebiliyor, gerekli durumlarda SMS veya e-posta ile geri bildirim

You might be interested:  Meteoroloji Mühendisliği Ne Kadar Maaş Alır?

CK Boğaziçi elektrik faturası nasıl ödenir?

CK Boğaziçi internet sitesindeki online işlem merkezi aracılığıyla kredi kartı bilgilerinizi ve abone numaranızı girerek ödeme yapabilirsiniz. Ck Boğaziçi elektrik müşteri merkezi adreslerine ulaşmak için tıklayınız. 6

Internetten elektrik faturası ödenir mi?

İnternetten elektrik faturası ödenir mi? TEDAŞ’ın resmi internet sayfasında yer alan bilgilere göre, internet ortamında fatura ödemesi ancak anlaşmalı olan bankalarda hesabın olması halinde geçmişe dönük borçlar da dâhil olmak üzere ilgili bankanın web sitesinden gerçekleştirilebiliyor.

Iş bankası otomatik ödeme talimatı ücretli mi?

Düzenli Ödemeler İster bir defalık ister sürekli nitelikte olsun kira, dernek aidatları vb. tüm düzenli ödemelerinizi, vereceğiniz bir talimata istinaden Bankamız aracılığıyla otomatik ve ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Is cep’ten su faturası nasıl ödenir?

İşCep ile Su Faturası Ödeme İşlemi

  1. Uygulamanın talep ettiği bilgileri ilgili ekranlara girerek sisteme giriş yapın.
  2. Sol üstteki menüyü açarak “Ödemeler” menüsüne ve ardından “ Fatura ” seçeneğine tıklayın.
  3. Ekranda çıkan seçenekler arasından “Anında Fatura Ödeme ” butonuna tıklayın.

Iş bankası otomatik ödeme talimatı nasıl verilir?

Hesabınız üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeniz için İnternet Şubesi veya İşCep üzerinden Ödemeler menüsüne gitmeniz ve Fatura bölümünde Ödeme Talimatı Verme seçeneğini tercih etmeniz gerekir. Kredi kartınızı kullanarak da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Telekom faturası nasıl ödenir?

444 5 444 ve 444 0 375 Müşteri Hizmetlerimizi arayarak fatura bilgisi ve kredi kartı ile fatura ödeme menüsünden ödemenizi yapabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil ödeme nasıl kullanılır?

Hattınız Mobil Ödeme kullanımına kapalı ise MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e kısa mesaj atarak, Mobil Online İşlemler uygulaması üzerinden ya da 444 11 15’i arayarak kolayca hattınızı mobil ödemeye açtırabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Uçak Mühendisliği Hangi Okullarda Var?

Vodafone Mobil Ödeme nasıl ödenir?

Mobil Ödeme Nedir?

  1. SMS. MOBILODEME AC veya MOBILODEME KAPAT yazıp 7878’e ücretsiz gönderebilirsiniz.
  2. Vodafone Yanımda. Ayarlarım sekmesinden Mobil Ödeme ‘ye tıklayarak servisi açabilir veya kapatabilirsiniz.
  3. Vodafone Pay. İşlemler menüsünden Mobil Ödeme ‘ye tıklayarak Mobil Ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  4. Cihaz Teklifleri.

Iş bankası fatura ödeme nasıl yapılır?

isbank.com.tr adresinden “Bireysel Şube” veya “Ticari Şube” seçeneklerinden birini tıklayın. Ekranda talep edilen bilgileri girerek İnternet Bankacılığı hizmetine giriş yapın. Soldaki menüden “ Ödemeler > Fatura > Anında Fatura Ödeme ” adımlarını takip edin.

Iş bankası otomatik ödeme nasıl iptal edilir?

Fatura talimatı ile ilgili verme/ iptal gibi işlemlerde sorun yaşamanız halinde 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası Müşteri Hizmet’lerini arayabilirsiniz.

Elektrik faturası Sözleşme No nerede yazar?

Abonelikle ilgili numaranız genellikle faturanızın üst kısmında isim, adres gibi aboneliğinizi tanımlayan bilgilerin bulunduğu kısımda olacaktır. Bazı elektrik perakende şirketlerinin faturasında iki numara da yer alabilir; bu durum şirketlerin sistemlerindeki farklılığa bağlanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector