FAQ: Beykent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Nerede?

Beykent Üniversitesi inşaat mühendisliği nerede?

Beykent Üniversitesi mevcut bilgisayar sistemi alt yapısı ile yeni inşa ettirdiği modern Ayazağa Kampusü’nde şu anda başarı ile Mimarlık, İç Mimarlık, Bilgisayar Mühendisliği eğitimi veren özellikle bilişim sistemleri ve bilgisayar destekli tasarım konusunda uzman öğretim üyeleri ve bunlara ek olarak uygulama deneyimli

Beykent Üniversitesi fakülteleri nerede?

Hadımköy Yerleşkesi, Hadımköy sınırları içerisinde yer almaktadır. HT18, 418, 144B, HT19 İETT hatları kullanılarak Hadımköy Yerleşkesine ulaşım sağlanabilir. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi; Hadımköy Yerleşkesinde hizmet vermektedir.

Beykent üniversitesi iyi mi?

vakıf üniversiteleri arasında bilkent, sabancı, koç gibi belli bir çizginin üzerine çıkmış üniversiteleri dışarıda tutarsak en iyi ve en eski vakıf üniversitelerinden biridir kendisi. ders içeriği, akademisyen kalitesi vb. gibi şeylerde istanbul ve ankarada dışındaki tüm devlet üniversitelerinden daha iyi noktadadır.

Beykent Üniversitesi Erasmus sınavı ne zaman?

Erasmus+ Değişim Programı kapsamında eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz, 07.03.2020 tarihinde Ayazağa Yerleşkesinde yapılacak olan yazılı sınava ve 9-13 Mart 2020 tarihleri arasında Beylikdüzü Yerleşkesi ve Ortaköy Yerleşkesinde yapılacak olan sözlü sınavına katılmak zorundadır.

Beykent Tıp Fakültesi Hangi Kampüs?

Üniversitemizin tıp fakültesi Beylikdüzünde bulunmaktadır. Beylikdüzü,İstanbul’un gecekondu yapılaşması olmayan nadir ilçelerinden birisidir. Yerleşimi çok da eskiye dayanmayan bu ilçede yapılan konutlar hem yeni hem de sağlamdır.

Beykent Üniversitesinin ilk yerleşkesi neresidir?

1997-1998 Eğitim-Öğretim yılında Beylikdüzü Yerleşkesinde öğretime başlayan üniversitemiz bugün, İstanbul’un merkezi konumlarında yer alan, yüksek standartlarda donanıma sahip dört yerleşkede eğitim-öğretime devam etmektedir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Maden Mühendisliği Mezunları Ne Iş Yapar?

Beykent Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu nerede?

Yabancı Diller Yüksekokulu, Beylikdüzü Yerleşkesi içerisinde yer almaktadır ( Beykent, Büyükçekmece). E5 Karayoluna yürüme mesafesinde olan bu yerleşkemize metrobüs ve otobüs hatları gibi farklı toplu taşıma seçenekleriyle ulaşmak mümkündür.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector