FAQ: Anadolu Yakası Elektrik Idaresi Nerede?

Anadolu yakasında hangi elektrik aboneliği?

Enerjisa Aesaş Abonelik İşlemleri İstanbul Anadolu Yakası ‘nda ikamet eden tüketicilerin elektrik abonelik işlemleri için bölgenin görevli elektrik tedarikçisi Enerjisa AESAŞ’a başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Çekmeköy hangi elektrik idaresine bağlı?

Tamirat, bakım ve onarım planlaması ve uygulaması Çekmeköy ilçesinde Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılır. İlçenizde planlı veya plansız olarak gerçekleşen elektrik kesintilerinde Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. bilgi alabileceğiniz yetkili kurumdur.

Kadıköy hangi elektrik Şirketi?

Kadıköy ilçesi Enerjisa Ayesaş Kadıköy ilçesinde elektrik satış faaliyetlerini sürdürür ve abonelik için başvurulması gereken görevli satış şirketidir.

Ataşehir Hangi elektrik Kurumuna bağlı?

Tamirat, bakım ve onarım planlaması ve uygulaması Ataşehir ilçesinde Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılır. İlçenizde planlı veya plansız olarak gerçekleşen elektrik kesintilerinde Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. bilgi alabileceğiniz yetkili kurumdur.

Üsküdar hangi elektrik?

hangi hizmetleri veriyor? Üsküdar ilçesinde elektrik dağıtım, teknik destek, geliştirme, tamirat vb. konularda Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. görev alır.

Pendik hangi elektrik?

Pendik ilçesi Enerjisa Ayesaş Pendik ilçesinde elektrik satış faaliyetlerini sürdürür ve abonelik için başvurulması gereken görevli satış şirketidir.

Istanbul anadolu yakası hangi elektrik dağıtım şirketleri?

AYEDAŞ 14. dağıtım bölgesinde faaliyet gösteren İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ), İstanbul Anadolu Yakası şehirlerine hizmet vermektedir.

You might be interested:  Soru: 1000 Watt Elektrik Ne Kadar?

Ümraniye hangi elektrik Şirketi?

Ümraniye ilçesi Enerjisa Ayesaş Ümraniye ilçesinde elektrik satış faaliyetlerini sürdürür ve abonelik için başvurulması gereken görevli satış şirketidir.

Elektrik aboneliği iptali nereden yapılır?

İptal başvurusu nereye yapılır? Abonelik iptalini elektrik şirketinin müşteri merkezinden ya da internet sitesinden yapmak mümkündür. Elektrik şirketiniz online abonelik iptali hizmeti vermiyorsa müşteri merkezine şahsen başvurmalısınız. Başkası adına işlem yapmak için, noter onaylı vekaletname gerekir. 7

Istanbul hangi elektrik sirketi?

Genellikle İstanbul bölgesinde abonelik ve fatura ödeme işlemlerinde elektrik satış şirketi olan CK Boğaziçi Elektrik hizmet verirken, arıza ve kesinti gibi daha teknik konularda elektrik dağıtım şirketi BEDAŞ hizmet vermektedir.

Maltepe hangi elektrik?

Tamirat, bakım ve onarım planlaması ve uygulaması Maltepe ilçesinde Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılır. İlçenizde planlı veya plansız olarak gerçekleşen elektrik kesintilerinde Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. bilgi alabileceğiniz yetkili kurumdur.

Istanbul’da elektrik kesintisi için neresi aranır?

Aciliyet içeren istek ve önerileriniz için ALO 186 BEDAŞ Çağrı Merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Ayedaşı kim aldı?

2013 – Sabancı Holding – E.ON ortaklığı olan Enerjisa, 15.03.2013 tarihinde İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin hisselerinin tamamını 1.227 milyon ABD Doları karşılığında devralmaya hak kazanmıştır. 01.08.2013 tarihi itibariyle AYEDAŞ hisselerinin tamamı Enerjisa tarafından devralınmıştır.

Murat Pınar kimdir?

Murat Pınar Pınar, 2015 yılında Enerjisa Dağıtım şirketleri Genel Müdürü, 2016 yılında ise Enerjisa Enerji Dağıtım İş Birimi Başkanı olarak atanmıştır. 1 Kasım 2019 tarihinden itibaren Enerjisa Enerji CEO’su olarak görevine devam etmektedir.

E devletten elektrik aboneliği nasıl yapılır?

E – DEVLET ELEKTRİK ABONELİĞİ NASIL YAPILIR? E – devlet adresi üzerinden TC Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek açılan sayfaya bulunduğunuz bölgenin elektrik şirketi ismini yazarak Bireysel Abonelik Başvurusu bölümüne ardından ” Yeni Başvuru” kutucuğuna tıklamanız gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector